На голову Новини Суд відібрав у Курченка нафтобазу

Суд відібрав у Курченка нафтобазу

129
0

В Херсоні арештували нафтобазу, яка належить олігарху-втікачу Сергію Курченку. Вона виступала в ролі застави за стабілізаційним кредитом, виділеним Нацбанком ліквідованому “Реал-банку”.

Відповідне рішення ухвалив Київський апеляційний суд за позовом Національної поліції. У квітні 2014 року майно нафтобази потрапило під арешт, яке належало ТОВ “Всеукраїнський промисловий союз”, пише Знай.

Тоді глава НБУ Валерія Гонтарева особисто просила скасувати рішення, щоб його можна було продати в рахунок невиплаченого кредиту. Прокурор під час засідання суду виступав проти того, щоб Печерський суд задовольнив клопотання, оскільки власник баз Сергій Курченко й колишній керівник департаменту нафтопродуктів “ВЕТЕК” Сергій Кривий перебували у розшуку.

У березні 2016 року суд відмовився задовольнити позов Гонтаревої. Згодом Нацбанк звернувся до Господарського суду Києва з вимогою зняти арешт з майна нафтобази. У Нацполіції не погодились із рішенням судової інстанції й направили позов в Київський апеляційний господарський суд зі скаргою, у якій просили рішення скасувати. У січні рішення скасували й на майно нафтобази знову наклали арешт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я