На голову Економіка Суд у Гаазі врахував доповідь про злочини РФ на Донбасі!

Суд у Гаазі врахував доповідь про злочини РФ на Донбасі!

171
0

Гаазький трибунал вирішив розслідувати воєнні злочини на Донбасі та в АРК |  Український тижневик МістПитання початку слідства у справі злочинів РФ в Україні, імовірно, незабаром вирішуватиме наступник чинного прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС)

Доповідь «Російські воєнні злочини в Україні у 2014 році», яку віцемаршалок Сейму Польщі Малгожата Госєвська передала до МКС у Гаазі, взято до уваги цією установою.

Про це Госєвська написала на своїй сторінці у Фейсбук.

Питання початку слідства у справі злочинів РФ в Україні, імовірно, незабаром вирішуватиме наступник чинного прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС).

«Цю доповідь подано до МКС в Гаазі в 2016 році. Хочу поінформувати, що наприкінці 2020 року попереднє вивчення цієї справи завершено прокурором МКС Фату Бенсудою. Прокурор визнала, що існує обгрунтована імовірність, що у визначений період на території України скоювалися воєнні злочини і злочини проти людяності», – написала Госєвська.

Вона нагадала, що ці злочини було поділено на три категорії: скоєні під час збройних дій, під час затримань та арештів, а також у Криму.

Віцемаршалок Сейму зазначила: МКС у Гаазі прийняв таке рішення враховуючи, що відповідні слідства вже ведуться в Україні та Росії.Малгожата Госєвська: Міжнародний кримінальний суд у Гаазі врахував доповідь  про злочини РФ на Донбасі « Новини | Мобільна версія | Цензор.НЕТЯк зауважила Госєвська, прокурор МКС Бенсуда, оголошуючи у грудні минулого року свої аргументи на користь початку розгляду судової справи щодо злочинів РФ в Україні, усе ж не оголосила остаточного рішення. На думку польського політика, імовірно, це пов’язано із завершенням каденції Бенсуди на посаді прокурора суду в червні 2021 року. Тож вона, найпевніше, вирішила залишити прийняття цього рішення своєму наступнику.

«Я і надалі слідкуватиму за перебігом розгляду цієї справи й інформуватиму про це», – підсумувала віцемаршалок Сейму Польщі. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/politics/sud-u-gaazi-vrahuvav-dopovid-pro-zlochini-rf-na-donbasi-730022.html

Джерело

#МКС #Гаага #україна #росія #війна