На голову Новини Суд скасував штраф для “Інтера” за фразу про перейменування вулиць “іменами фашистських...

Суд скасував штраф для “Інтера” за фразу про перейменування вулиць “іменами фашистських злочинців”!!!

165
0

Проросійський сепаратизм в Україні наступає далі! А після купівлі сепаратистом Віктором Медведчуком кількох телеканалів цього сепарського лайна і путінської риторики явно побільшає… І ось ще один факт…

Окружний адміністративний суд Києва ЧОМУСЬ скасував штраф у 4 мільйони гривень для телеканалу “Інтер” за слова ведучих під час концерту до 9 травня про перейменування вулиць “іменами фашистських злочинців”!!! ЧОМУ??? Ау, СБУ???

Про це йдеться в рішенні суду

Йдеться про штраф за концерт 2018 року, коли ведучий зокрема заявив: “Мы не позволим называть улицы именами фашистских преступников”.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала “Інтер”, визнавши заяви ведучих концерту розпалюванням ворожнечі та закликом до розв`язування агресивної війни або її пропаганди.

Водночас суд дійшов висновку, що в заявах ведучих є “ознаки оціночних суджень”, проте вони не є розпалюванням ворожнечі та закликом до розв’язування війни або її пропагандою.

“Ознака до заклику та розпалювання ворожнечі не означає факт здійснення такого заклику, оскільки не містять безпосередньо звертання до аудиторії із пропозицією до розв`язування агресивної війни”, — йдеться у рішенні.

Також суд вважає, що у промовах ведучих немає “пропаганди держави-агресора, дискредитації людей, що боролися проти нацистської та радянської окупації та за незалежність України”.

Пов’язане зображення

Крім того, Окружний адмінсуд вважає, що Нацрада створює “умови для поширення цензури та привласнення інформації стосовно висвітлення історичних подій в Україні”.

Таким чином суд скасував штраф для телеканалу “Інтер” та зобов’язав Нацраду відшкодувати судовий збір у понад 1,5 тисячі гривень. Регулятор має можливість подати апеляцію на це рішення суду.

Нагадаємо:

  • Напередодні 9 травня 2018 року телеканал “Інтер” оприлюднив уривок концерту до “Дня перемоги”, який викликав критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні “іменами фашистських злочинців“.
  • Наступного дня вранці представники Нацкорпусу проводили акцію біля будівлі телеканалу “Інтер” на вулиці Щусєва. Вони вимагали, щоб з вечірнього концерту до 9 травня були вилучені пропагандистські заяви, озвучені ведучими концерту на відеофрагменті, що потрапив у мережу Інтернет.
  • Телеканал показав скандальний концерт.
  • Того ж дня ввечері у Києві на вулиці Бульварно-Кудрявській в будівлю, де розташовується адміністрація телеканалу “Інтер”, кинули “коктейль Молотова”. Саме там проводили свою акцію проти концерту телеканалу “Інтер” до 9 травня представники всеукраїнської громадсько-політичної організації “Вільні люди”…
  • ТО КОЛИ РНБО ЗАКРИЄ ЦЕ КУБЛО СЕПАРАТИСТІВ???
  • Результат пошуку зображень за запитом "інтер на цвинтар"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я