На голову Економіка Суд Панами підтвердив: справу проти корупціонера Петра Порошенка з відмивання грошей…

Суд Панами підтвердив: справу проти корупціонера Петра Порошенка з відмивання грошей…

619
0

Поки в Україні на коЛИШНЬОГО Президента Петра Порошенка ДБР має ряд відкритих кримінальних проваджень (аж 13!), в одній із країн, в якій полюбляють приховувати свої гроші досвідчені корупціонери, сталась цікава подія…

Суд Панами чомусь прибрав з рішення про закриття справи про відмивання доходів формулювання, яке давало підстави вважати справу щодо експрезидента Петра Порошенка призупиненою.

Джерело: адвокат Порошенка Ілля Новіков

Дослівно: “В жовтні я повідомляв, що в Панамі закрито справу стосовно Петра Порошенка, порушену за заявою Андрія Портнова. Він тоді спростовував нас і говорив, що справу не закрито, а тільки припинено, і виною тому бездіяльність української прокуратури, яка не присилає до Панами потрібні докази.

…Наші панамські колеги спеціально подали клопотання про уточнення формулювання рішення про закриття справи, в якому спочатку була фраза “de manera provisional” (можна перекласти як “тимчасово”, але насправді – “аж до іншого рішення”).

Суд Панами погодився і доручив прокурору прибрати цю фразу з тексту рішення, оскільки встановлено, що складу злочину немає, і рішення має характер остаточного”.

Новіков також повідомив, що паралельно у виробництві про дачу неправдивого свідчення під присягою щодо Портнова Порошенко був визнаний потерпілим.

Передісторія:

  • У серпні Портнов повідомив, що прокуратура Панами за його заявою порушила кримінальну справу стосовно Порошенка про відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом.
  • 16 жовтня Перша спеціалізована прокуратура по боротьбі з організованою злочинністю Панами прийняла рішення про закриття справи, відкритої за заявою екс-заступника голови АП за часів президентства Віктора Януковича Андрія Портнова проти експрезидента Петра Порошенка.

А ЩО від корупціонера Порошенка, який вивів з України мільйони доларів, отримав український Народ? А ОСЬ ЩО!!!