На голову Новини Сучасний енергоефективний будинок hi-tech за 650 000 грн!

Сучасний енергоефективний будинок hi-tech за 650 000 грн!

165
0

Каркасний будинок в стилі hi-tech – це виклик усім консервативним засадам і традиційним архітектурним формам. При цьому, стиль, дійсно, покликаний для того щоб простір будинку був максимально функціональним і світлим. Особливістю hi-tech є наявність сміливих рішень на основі поєднання різних стилів та матеріалів у зовнішньому оздобленні.

Перший поверх – це суцільна свобода пересування по будинку, затишний простір для всієї родини і вдале комбінування їдальні й вітальні. Відсутність зайвих перегородок і дверей дає можливість наповнити кімнату великою кількістю світла та насичує приміщення свіжим повітрям. 

Другий поверх– це окремі спальні, одну з яких легко можна переробити в майстерню, бібліотеку, ігрову кімнату для дітей або кімнату для йоги. Завдяки терасам в кожній зі спалень у мешканців будинку є можливість освіжити приміщення ранковим повітрям або випити на ній кави. Друга гардеробна дасть змогу сховати непотрібні речі та звільнити простір. 

Каркасний будинок hi-tech ідеальний для тих, хто любить стиль, простір і готовий реалізовувати в ньому свої найсміливіші інтер’єрні рішення.

Технічні характеристики:

Габарити будинку: 8,7 х 7,9 м
Площа забудови по двом поверхам: 138 м2
Загальна площа: 106,16 м²
Площа покрівлі: 60 м²
 
 
Фундамент: стрічковий
Перекриття: дерев’яні балки
Покриття даху: ПВХ мембрана
Зовнішнє оздоблення: штукатурка “Короїд”, фальшбрус
Внутрішнє оздоблення: гіпсокартон
Інженерія: розводка каналізації, водопостачання, електрики, опалення
 
Більш детально за посиланням

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я