На голову Сфера ЖКГ Субсидії-2019: чого чекати українцям в кінці опалювального сезону?

Субсидії-2019: чого чекати українцям в кінці опалювального сезону?

169
0

В Україні з 1 січня 2019 року розпочнеться монетизація субсидій. Всім, хто має намір отримувати державну допомогу, потрібно буде відкривати рахунок в Ощадбанку, говориться в рішенні Кабінету міністрів про введення монетизації субсидій.

Саме на рахунок в Ощадбанку буде приходити сума, яку доведеться переводити на комуналку. Всі розрахунки будуть проходити без субсідіанта, пільговикам буде приходити повідомлення про розмір обов’язкового платежу.

В кінці опалювального сезону заощаджену держдопомогу віддадуть пільговикам. Гроші можна буде витрачати на власні потреби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що якщо подати заявку на оформлення державної допомоги через сайт Мінсоцполітики, то можна уникнути паперової тяганини. Всього це процедура займе кілька хвилин, після чого документи протягом одного-двох днів потраплять до міського Управління соцзахисту.

Крім того, сума держдопомоги, надана громадянам для оплати компослуг в розмірі соціальних нормативів і не використана в минулому місяці сім’єю внаслідок економії електроенергії, газу або води, повинна обов’язково ставитися постачальником послуги в рахунок плати за послуги наступних розрахункових періодів.

Втім, якби уряд Гройсмана був економічно розумний, то краще б працював над зростанням економіки країни, а не над оформленням подачок-субсидій!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я