На голову Новини Студенти і пенсіонери об’єднались на вінницькому Євромайдані заради майбутнього

Студенти і пенсіонери об’єднались на вінницькому Євромайдані заради майбутнього

187
0

  Вінниччина не спить! Вінниччина, як і вся Україна, за Європейський союз! Щодня вінницький Євромайдан збирає на мітинг-протест близько двох тисяч небайдужих городян та жителів області.

  Вінниччина не спить! Вінниччина, як і вся Україна, за Європейський союз! Щодня вінницький Євромайдан збирає на мітинг-протест близько двох тисяч небайдужих городян та жителів області.

 

 


1 грудня, в холодний зимній день, під час мітингу зігрівались палкими закликами, які об’єднували і старого і малого.

 


Кращу долю для України прийшли відстоювати студенти і пенсіонери, політичні діячі та громадські активісти…

 

 

 

 


Зі слізьми на очах згадували кровавий беркутівський розгін мітингувальників у Києві, від якого постраждали і чимало вінницьких громадян.

 

 


Союз Афганців Вінниччини пообіцяв, що відповість українській злочинній владі тими ж діями, тим же розгоном, якщо вони не припинять бити дітей.

 

Людмила Станіславенко повідомила, що аеропорти в Жулянах і Борисполі переповнені регіоналами, які поспіхом відправляють своїх рідних подалі від українського свавілля.

 

 

Віктор Малиновський, подякував усім присутнім за правильну позицію. Й нагадав, що побиття дітей, жінок та пенсіонерів по всій Україні, в тому числі і у Вінниці, стає нормою.

 

 

Студентка Ольга Дмитрук, яка вже більше тижня днює і ночує на євромайдані, звернулась до мера Вінниці, який на жаль, в той час був відсутній на мітингу:

«Ви заявляєте, що Вінниця – європейське місто! Ми пишно святкуємо День Європи, перекриваємо рух центральними вулицями міста… а коли настав час дійсно показати, що ми хочемо бути європейським містом, Ви, навіть, не виходите до народу… Де ваша підтримка, де ваші люди, де ви?».


 

Дві години потому, Володимир Гройсман таки вирішив здивувати вінничан своєю присутністю на мітингу. Однак він лиш, що називається «засвітився» для хрестика.

В той час, коли мер Львова Андрій Садовий щодня робить заяву щодо львівського євромайдану, запрошує усіх небайдужих виходити й виборювати своє майбутнє, забезпечує безпеку львів’ян… мер Вінниці вирішив, що з нього вистачить перейменування скверу Козицького на Площу Європейську.

 

 В понеділок, 2 грудня, кілька сотень студентів вийшли на вінницький Євромайдан сказати "Так" Євросоюзу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я