На голову Новини Стріляли в Скай Парку. Міліція каже, що був один холостий постріл, а...

Стріляли в Скай Парку. Міліція каже, що був один холостий постріл, а не збройне захоплення

134
0

 Про події в Скай Парку відучора у Вінниці говорять, як про великі „розборки” зі зброєю й наручниками. А сьогодні в мережі з’явилися новини із заголовками про збройне захоплення торгово-розважального центру групою „самооборонівців”, якому міліція завадити чи то не могла, чи то не хотіла.

 Про події в Скай Парку відучора у Вінниці говорять, як про великі „розборки” зі зброєю й наручниками. А сьогодні в мережі з’явилися новини із заголовками про збройне захоплення торгово-розважального центру групою „самооборонівців”, якому міліція завадити чи то не могла, чи то не хотіла.

 

Стріляли в Скай Парку. Міліція

 

Про єдиний постріл, який був на місці конфлікту сектор зв’язків з громадськістю інформував коротко й без назви центру. 21 жовтня, близько 23.30, на «102» надійшло повідомлення про порушення громадського порядку, й до торговельно-розважального центру виїхала опергрупа. На місці виявилося, що під час з’ясування стосунків один з учасників конфлікту здійснив постріл вгору.

 

Як попередньо сказали в міліції, стріляв встановлений правоохоронцями громадянин з імітаційної зброї. Тобто холостими набоями. Ніхто не постраждав. Цю зброю вилучили для експертизи.

 

Сьогодні, 23 жовтня, стало відомо, що за фактом подій в торгово-розважальному центрі відкрили кримінальне провадження за статтею, яка передбачає до семи років тюрми (хуліганство із застосуванням зброї). В міліції продовжують з’ясовувати обставини подій і говорять, що навколо центру, у якому стріляли, давно триває конфліктна ситуація.

 

А „Українські новини” назвали події в„Скай Парку збройним захопленням торгово-розважального центру. З їхньої інформації: представники колишнього орендатора здійснили напад за підтримки Державної служби охорони, працівники якої надягали наручники на тамтешню охоронну фірму і травмували двох охоронців (їх забрали в лікарню швидкою). Держохоронці нібито пояснили своє втручання укладеним із „колишніми” орендарями договором на охорону приміщення.

 

Крім того, за даними „Українських новин”, близько півночі в Скай Парку з’явилися люди, які представилися самооборонівцями. Хтось з них й вистрілив.

 

„Під холості постріли "самооборонівці" запропонували співробітникам охоронної компанії залишити будівлю. На місці події були співробітники міліції, прокуратури. Однак правоохоронні органи не здійснили ніяких заходів для запобігання збройному нападу” – пишуть „Українські новини”.

 

Також, інформують: на початку року Господарський суд Вінниці визнав банкрутом товариство "Овертайм", яке є власником приміщення ТЦ "SKY PARK", і колишній орендатор, товариство "Магіцентр", різними способами зараз перешкоджає власнику користуватися будівлею.

 

Джерело: 20minut

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я