На голову Uncategorized «СТОПВІРУСНА» АКЦІЯ ПРИНИЖЕННЯ ВІД ГРОЙСМАНА: «КУПІВЛЯ» ВІННИЧАН ЗА КРУПИ ТА ЦУКОР!

«СТОПВІРУСНА» АКЦІЯ ПРИНИЖЕННЯ ВІД ГРОЙСМАНА: «КУПІВЛЯ» ВІННИЧАН ЗА КРУПИ ТА ЦУКОР!

352
0

Кампанія Гройсмана: гроші від людей без бізнесу та ГО "Громадський ...Колишній прем’єр вдається до примітивних методів, аби завести свою партію у ради. Вінниччину засівають «стопвірусними» пакетами із продуктовими наборами. Щодня тисячами їх розвозять по райцентрах та вручають нужденним людям. Саме у такий спосіб вже розпочав агітацію за свою персону та свою партію Володимир Гройсман.

Вчора подачки із щедрої руки людей Гройсмана отримували мешканці Хмільника та Ямполя. Днями координатори гройсманівського фонду «Подільська Громада» роздавали крупи, макарони, цукор у Бабчинецькій ОТГ Чернівецького району. Про свою акцію доброти, як вони її називають, хоча це ніщо інше як акція приниження, фондівці штампуюють звітну інформацію на спеціально під це створених сайтах-одноденках. Пишуть, що «продуктові набори доставляють літнім людям та усім тим, хто опинився у скрутних матеріальних обставинах». Правда, чомусь при цьому жодного разу не запитали людей, хто ж завів їх у ці скрутні обставини? Хто змусив сьогодні людей, які все життя пропрацювали на державу, протягувати руку за крихтою хліба?

Але найжахливіше, що діти ось цих стареньких та нужденних вінничан і є основними донорами гройманівського фонду «Подільська Громада» та відкритого на його базі спецфонду «СтопВірус» . Бо ж саме координатори фонду, у своїй звітно-рекламній інформації пишуть про збір коштів на «придбання необхідних матеріалів для боротьби з коронавірусом та надання допомоги населенню Вінницької області» з небайдужих вінничан, підприємців, волонтерів.З'явилося відео передвиборної реклами Гройсмана - Повінь - зміна ...

Скільки сам Володимир Гройсман та його оточення перерахувало на рахунок фонду своїх кревних не кажуть. Журналісти надсилали запити на спецфонд «СтопВірус», аби дізнатися, хто і які суми перерахував, а вичерпної відповіді так і не отримали. Бо, виявляється, не зобов’язана громадська організація звітувати перед журналістами та громадою за їх же кошти.

Ось яким шляхом Володимир Гройсман хоче ошукати вінничан, аби, завівши свою партію у ради, вирішувати свої блюзнірські інтереси.

Джерело: vlasno.info

#партії #гройсман #корупція