На голову Новини С.Татусяку довірили керування Єврорегіоном «Дністер» ще на 2 роки

С.Татусяку довірили керування Єврорегіоном «Дністер» ще на 2 роки

213
0

Депутата Вінницької обласної ради, голову МГО «Україна-Польща-Німеччина» Сергія Татусяка переобрали головою Єврорегіону «Дністер» на наступні 2 роки каденції

Депутата Вінницької обласної ради, голову МГО «Україна-Польща-Німеччина» Сергія Татусяка переобрали головою Єврорегіону «Дністер» на наступні 2 роки каденції.

 

Черговий раз довіру ініціатору та засновнику транскордонного об’єднання висловила Рада Єврорегіону на своєму засіданні, яке відбулося 20 серпня у Могилеві-Подільському Вінницької області.

 

Із 17-ти членів Ради на зібрання прибули 12-ть, і всі вони одностайно проголосували за головування С.Татусяка у наступній каденції очільника Єврорегіону «Дністер» (відповідно до статуту, переобрання відбувається що два роки). Заступником голови Єврорегіону залишився голова Сорокського району Республіки Молдова Віктор Сеу.

 

 

– Я завжди переживаю, щоб виправдати вашу довіру. І я завжди провадитиму роботу Єврорегіону так, щоб бути кращими, – відреагував Татусяк на своє переобрання.

 

Під «кращими» очільник «Дністра» мав на увазі, що за підсумками 2012 року Міністерство закордонних справ України визнало Єврорегіон «Дністер» кращим серед десяти єврорегіонів України. А наразі «Дністер» входить в трійку найефективніших єврорегіонів Європи.

Привітали Сергія Татусяка з обранням: голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Молдова Сергій Пирожков, голова Ясської повітової Ради і Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру» (Румунія) Крістіан Адомніцей, дипломати румунського та угорського посольств в Україні.

 

 

Усі вони брали участь у засіданні Ради Єврорегіону «Дністер» та обговорювали напрями діяльності українсько-молдовського транскордонного об’єднання.

 

До речі, на цьому ж засіданні до складу Ради Єврорегіону включили голову Вінницької обласної Ради Сергія Свитка, заступника голови Вінницької облдержадміністрації Андрія Гижка, Могилів-Подільського міського голову Петра Бровка, голову Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Михайла Каменюка.

Крім того, Рада Єврорегіону цього дня ухвалила Стратегію розвитку Єврорегіону «Дністер» до 2017 року, згідно з якою організація діятиме наступні 3 роки. А також було затверджено нагороду Єврорегіону, яка втручатиметься за ефективну роботу в рамках «Дністра». Наразі є кілька макетів даної нагороди, з яких члени Ради оберуть єдиний.

 

 

Джерело: i-vin

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я