На голову Новини Старші по будинкам відмовляються від муніципальної подачки

Старші по будинкам відмовляються від муніципальної подачки

196
0

Відомо, що в м. Вінниця існує певна муніципальна пільга по сплаті за комунальні послуги для старших по будинкам. Попри досить скромні розміри подібного «заохочення» місцева влада розцінює її як засіб отримання лояльності з боку старших по будинкам. Аби розвіяти ілюзії чиновників з міськвиконкому, які вважають що людину можливо купити за кількадесят гривень на місяць, деякі з громадян виступили з пропозицією взагалі відмовитись від подібної подачки. Зокрема, з такою ініціативою підчас чергового семінару Центру підготовки старших по будинку виступив  Анатолій Галкін. 
 

Відомо, що в м. Вінниця існує певна муніципальна пільга по сплаті за комунальні послуги для старших по будинкам. Попри досить скромні розміри подібного «заохочення» місцева влада розцінює її як засіб отримання лояльності з боку старших по будинкам. Аби розвіяти ілюзії чиновників з міськвиконкому, які вважають що людину можливо купити за кількадесят гривень на місяць, деякі з громадян виступили з пропозицією взагалі відмовитись від подібної подачки. Зокрема, з такою ініціативою підчас чергового семінару Центру підготовки старших по будинку виступив Анатолій Галкін.
 

Наводимо текст його відкритого звернення: 
 

 О С О Б И С Т Е  З В Е Р Н Е Н Н Я  до старших по будинках міста Вінниці

Я, старший по будинку № 69 по вулиці Шмідта у місті Вінниці, ГАЛКІН АНАТОЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ відмовляюсь від користування муніципальною пільгою по сплаті за послуги з утримання будинку, споруд та прибудинкової території у добровільному порядку на користь Притулку для дітей «ДОБРО». Мені звісно, що вже багато старших по будинках міста Вінниці також прийняли таке рішення.

ЗВЕРТАЮСЬ до всіх інших старших по будинках міста з п р о п о з и ц і є ю : підтримати мене та відмовитись від вказаної муніципальної пільги з благочинною метою!

19 жовтня 2011 року.                                                                               Особистий підпис – А. ГАЛКІН

 

Примітка: На прохання старших по будинкам  надаємо реквізити для благочинних внесків :

Притулок для дітей «ДОБРО» : Р/р 35419001002514 Р/р 35419002002514 в ГУДКУ в Вінницькій області МФО 802015 Код 25495899.

 

Притулок для бездомних собак: БО ВОБФЗТ «ПЛАНЕТА» , р/р 2600832986 в ОПЕРВ ВАТ «ДОБУ» м. Вінниця, МФО 302076, Код ЄДРПУ 35373832.
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я