На голову Новини Стали відомі зарплати топ-менеджерів “Укрпочти”, збитки якої склали 8.2 млн.

Стали відомі зарплати топ-менеджерів “Укрпочти”, збитки якої склали 8.2 млн.

242
0

Збитки “Укрпошти” у ІІІ кварталі 2016 року склали 8.2 млн. грн., хоча І півріччя підприємство закінчило з чистим прибутком 18,8 млн грн. Про це повідомила відповідальна за зв’язки з громадськістю ГО “Спілка поштовиків України” Олена Комарницька.

Таким чином, за цим показником фінплан підприємства у ІІІ кварталі не був виконаний, що є підставою для розірвання контракту з керівником, констатують у “Спілці поштовиків”. Була зірвана запланована на ІV квартал корпоратизація «Укрпошти», пише oligarh

Крім того, в громадській організації нагадують, що було відкрито кримінальне провадження за фактом купівлі у вересні поза системою Prozorro 3500 непотрібних підприємству комп’ютерів на 70 млн. грн. за завищеною на 15 млн. грн. ціною.

В той же час, у ІІІ кварталі новому керівному складу УДППЗ «Укрпошта» були призначені надвисокі зарплати – це є єдиним досягненням і єдиною реальною справою нового керівника у звітному періоді, наголошується в повідомленні.

У “Спілці поштовиків України” повідомили, які гроші заробляють топ-менеджери “Укрпошти”.

Топ-10 місячних зарплат «нової команди» Укрпошти (грн):

1

В той же час, за повідомленням Держстату, у вересні зарплата працівників поштової галузі була найнижчою в країні і складала 2 тис. 884 грн.

Новим керівником з дня його призначення 01.07.2016 р. була засекречена вся звітність про діяльність підприємства і введена цензура, нагадують у “Спілці поштовиків”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я