На голову Новини Стала відома шокуюча цифра засуджених за хабарі українських чиновників

Стала відома шокуюча цифра засуджених за хабарі українських чиновників

150
0

З початку 2017 роки за злочини, пов’язані з корупцією, суд позбавив волі двох (!) Українських чиновників.

Корупція? Ні, не чули. Поки весь світ уже не те що тонко натякає, а на кожному розі голосно говорить про необхідність боротьби з корупцією в Україні, статистика показує, що в країні корупції немає , передає hyser.com.ua

За 5 місяців поточного року суд за корупційні злочини позбавив волі всього двох чиновників. Про це повідомляють журналісти «Наших грошей».

При цьому розміри хабарів, за які засудили чиновників, просто вражають на тлі масштабу корупційних схем в країні. Зокрема, першого заступника голови Косівської райдержадміністрації Івано-Франківської області Михайла Павлюка засудили до 2,2 років за гратами. Причина – отримання в 2015 році хабара в розмірі 28 тис. Грн від директора компанії «Явір» за сприяння в отриманні підрядів по ремонту доріг.

Але якщо цей випадок ще можна вважати серйозним, то позбавлення волі головного спеціаліста відділу соціальних питань населення управління соціального захисту населення, сім’ї та молоді Немирівської РДА Вінницької області Тетяни Безрученко точно не тягне на корупційний злочин століття. Жінку посадили за ґрати за хабар в розмірі 2 тис. Грн.

Відзначимо, що в 2016 році за аналогічний період засудили тільки одного чиновника-корупціонера – суддю Деражнянського районного суду Хмельницької області Олега Дворніна. У 2013 році він отримав 11 тис. Доларів, якими повинен був підкупити своїх колег.

У поточному році також знизилося число чиновників і державних службовців, яких звільнено від покарання. Протягом 5 місяців 2017 року таких людей нарахували всього 6.

Також за вказаний період суд виправдав 4 осіб за статтями 369 і 369-2 (одержання неправомірної вигоди). Для порівняння, в 2016 році за цими статтями було виправдано тільки двоє чиновників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я