На голову Новини США втомились від України і домовляються з Росією, — експерт (ВІДЕО)

США втомились від України і домовляються з Росією, — експерт (ВІДЕО)

124
0

В ефірі Телеканалу новин “24” співголова громадської ініціативи “Права справа” Дмитро Снєгирьов та колишній голова служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж розповіли, що принесе демілітаризація Широкиного, переговори з терористами та мінські домовленості.

Чи потрібна демілітаризація Широкиного

Маломуж: ми губимо стратегічну висоту, ми губимо відповідно можливість ефективно захищати Маріуполь. Якщо ми виходимо на формат відведення техніки, треба відводити як раз по основним параметрам і до 100 км і тоді забезпечити системи контролю не простою місією ОБСЄ, а потужними групами які формувались би і з представників ОБСЄ, військових обох країн, або й Німеччини і Франції, радіотехнічної розвідки, які контролювали б кожен метр в режимі онлайн, тоді є сенс. Якщо щойно ми відступимо цю позицію займуть бойовики, ми втратимо і політичну і військову ініціативу.

Снєгирьов: ми можемо сказати, що Україна стала заручником гри двох світових держав США і Росії. З Україною перестали рахуватися. Фактично Україну розміняли на розблокування іранської програми. Цей рік, який триває війна, показав, що внутрішня і зовнішня політика України є незрозумілою для світової спільноти. З одного боку ми заявляємо, що в нас немає зброї, з іншого Україна є одним з гравців на світовому ринку зброї і займає 9-те місце. Це призвело до того, що США втомилися від цієї війни і таким чином намагаються вже домовитись не з нами, а з Росією. Тому вони дали карт-бланш на демілітаризацію Широкиного. Місія ОБСЄ не військова, знову пан президент обдурює народ, місія ОБСЄ – це моніторинг і спостерігання, не більше того.

Про прямі переговори з терористами

Маломуж: ці переговори ведуться постійно, щоденно, вирішуються питання, пов’язані з припиненням вогню, обміну полоненими, загиблими, гуманітарні проблеми. І Порошенко погодився на гру Путіна, коли ще минулого року пішов на мінські угоди. Зараз світові лідери ведуть велику гру, щоб змусити Порошенка виконувати погодження з бойовиками змін в законодавстві, змін в Конституції, позиції по виборах. А яким чином погоджувати, як не переговорним процесом? Цей формат не буде працювати, він не принесе нам миру.

Мета Путіна

Снєгирьов: його мета заморозити конфлікт, перевести його в перманентне русло. Йому потрібна наявність неконтрольованої Києвом території, наявність фактичного війська самопроголошених республік. Це фактор зовнішнього і внутрішнього тиску на Україну, щоб змусити її відмовитись від євроінтеграції, від співпраці з країнами НАТО і відповідно не дати взагалі можливості розвитку.

Про обстріли бойовиками мирних територій

Маломуж: бойовики відпрацьовують модель, нібито неконтрольовані добровольчі батальйони і збройні сили України ведуть обстріли кварталів з мирними мешканцями, зокрема Донецька. Ведеться велика провокаційна робота по всім секторам. Розпочались бойові операції спрямовані на зрив мінських домовленостей, для того щоб змусити Україну виконувати домовленості в форматі Путіна.

 

24tv.ua

[iframe src=”http://24tv.ua/jsp/nodecorate/jwpvideo.html?videoUrl=2015/07/596248&imgUrl=_main.mp4.jpeg&h=360&w=640″ width=”640″ height=”360″ frameborder=”0″ scrolling=”no” ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я