На голову Новини США вирішили відмовитись від російських ракетних двигунів

США вирішили відмовитись від російських ракетних двигунів

143
0

 Комітет Сенату США з питань збройних сил запропонував виділити 100 мільйонів доларів на розробку вітчизняного ракетного двигуна.

 Комітет Сенату США з питань збройних сил запропонував виділити 100 мільйонів доларів на розробку вітчизняного ракетного двигуна.

Як повідомляє «Лента.ру» із посиланням на «Agence France-Presse», таку пропозицію комітет озвучив у четвер, 22 травня.

США наразі перебуває в залежності від поставок російського обладнання в цій сфері.

Американські сенатори з профільного комітету мають намір заборонити компаніям США купувати російські двигуни, аби стимулювати створення власних технологій у цій галузі.

Законопроект схвалили в комітеті з питань збройних сил, після чого його відправили на голосування в Сенат. Палата представників Конгресу США випустила свій проект оборонного бюджету, за яким одним з пріоритетів оборонної політики США є зниження залежності від російських систем доставки вантажів на орбіту.

На тлі суперечностей двох країн по ситуації в Україні, Росія у відповідь на введені Вашингтоном санкції може призупинити поставку ракетних двигунів РД-180 і К-33 в США. Наразі двигуни РД-180 виробництва НВО «Енергомаш» поставляються в США для використання на важких ракетах-носіях «Атлас-5», за допомогою яких на орбіту виводяться і космічні апарати військового призначення. Згідно сенатському законопроекту, на створення американського аналога РД-180 буде потрібно п’ять років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я