Війна США продовжать польоти над Чорним морем – Кірбі

США продовжать польоти над Чорним морем – Кірбі

218
0

Представник Білого дому заявив, що США продовжать робити те, що потрібно для забезпечення інтересів національної безпеки.

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі заявив, що США не припинятимуть польоти над Чорним морем після того, як там зіткнулися російський винищувач та американський безпілотник. Про це повідомляє CNN.
Він зазначив, що якщо цей інцидент був сигналом росіян про те, що вони хочуть стримати США від польотів у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, такий крок зазнає невдачі.
“Ми продовжуватимемо літати і діяти в міжнародному повітряному просторі над міжнародними водами. Чорне море не належить жодній країні. І ми збираємося продовжувати робити те, що необхідно для забезпечення інтересів нашої національної безпеки в цій частині світу”, – заявив Кірбі.
За його словами, присутність американських безпілотників над Чорним морем не є новим.
“Ми постійно літаємо над цим повітряним простором уже рік. Нам не потрібно проходити якусь реєстрацію у росіян перед польотом у міжнародному повітряному просторі”, – наголосив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки при Білому домі.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я