На голову Новини США попередило Порошенка, що залишить його без підтримки

США попередило Порошенка, що залишить його без підтримки

177
0

Міністра економіки Абромавічуса у Держдепі назвали професіоналом, який ставить інтереси українців вище власних.

Державний департамент США закликає українську владу відкласти в бік особисті інтереси, подолати розбіжності та продовжувати реформи. Таким чином США відреагували на заяву про відставку міністра економічного розвитку та торгівлі України Альвареса Абромавічуса, пише Голос народу з посиланням на  Голос Америки

«Ми бачили повідомлення про відставку Альвареса Абромавічуса. Важливо зазначити, він здійснив важливі реформи для України. Він та його команда були успішні у здійсненні важких, але потрібних для України, реформ, спрямованих на стабілізацію економіки, викорінення корупції та відповідності України вимогам програми кредитування МВФ. Ми сподіваємося, що після його відставки, ці зусилля будуть продовжені», – заявив Джон Кірбі, речник Державного департаменту США.

Нагадаємо, Порошенко заявив, що Абромавичус має залишитися на посаді

Міністра Абромавічуса у Держдепі назвали професіоналом, який ставить інтереси українців вище власних.  

 Західні посли також підтримала Абромавичуса. Загалом Заяву підтримки підписала посли Канади, Великої Британії, США, ЄС, Литви, Італії, Німеччини, Франції, Норвегії, Швеції і Швейцарії.

«Майбутнє України, щоб воно було стабільним та заможним, вимагає послідовних зусиль широкої команди людей, які працюють разом. Відданих професіоналів, як він, які ставлять інтереси українських громадян вище своїх особистих», – зазначив Кірбі.

Речник Держдепу також розповів, за яких умов Україна може розраховувати на підтримку США.

«Важливо щоб українські лідери подолали розбіжності, залишили у минулому свої особисті інтереси, які гальмували країну протягом десятиліть, і продовжували ці реформи. Лише роблячи це, вони можуть розраховувати на подальшу підтримку Сполучених Штатів», – додав американський посадовець.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я