На голову Новини США підтримали створення коридору для біженців в Україні

США підтримали створення коридору для біженців в Україні

155
0

 Прес-секретар Держдепартаменту Джен Псакі заявила на брифінгу у вівторок, що США підтримують дії українського уряду, спрямовані на захист громадян.

 Прес-секретар Держдепартаменту Джен Псакі заявила на брифінгу у вівторок, що США підтримують дії українського уряду, спрямовані на захист громадян.

 

Про це повідомляє «Голос Америки».

 

«У заяві президента Порошенка йдеться, що метою відкриття (гуманітарного коридору) є перевірка варіантів вивезення цивільного населення з місць, де вони можуть постраждати, оскільки безпека громадян – вищий пріоритет, – сказала Псакі. – Ми закликаємо їх до тісної співпраці з цього питання з Управлінням Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців та іншими міжнародними організаціями, щоб створити план для будь-яких переміщених осіб».

 

На питання, чи означає розпорядження відкрити гуманітарний коридор більш агресивну фазу операції проти сепаратистів, Псакі відповіла: «атаки проти представників українських органів безпеки продовжилися в Луганську і Краматорську. Ми давно вважаємо – і це те, що держсекретар повідомив минулого тижня президентові Порошенку, – що український уряд має повне право зробити кроки для досягнення спокою і стабільності.

 

Розмова між президентом Порошенком і президентом Путіним була обнадійливою, однак за висловленими зобов’язаннями повинні бути дії. А поки що на українцях лежить відповідальність за дотримання законів і порядку в їх власній країні…. Вони (українська влада) мають справу із збройними сепаратистами, які становлять загрозу безпеці громадян».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я