На голову Новини США, Канада та ЄС наполягають на незалежній та достовірній перевірці е-декларацій

США, Канада та ЄС наполягають на незалежній та достовірній перевірці е-декларацій

117
0

Посольство Канади, посольство Сполучених Штатів Америки й представництво Європейського Союзу закликають Україну провести незалежну й достовірну перевірку електронних декларацій.

Про це сказано в їхній спільній заяві з нагоди Міжнародного дня протидії корупції 9 грудня, розміщеній на сторінці представництва ЄС у соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.

“Наполегливо закликаємо до проведення незалежної й достовірної перевірки поданих електронних декларацій”, – сказано в заяві.

Також у заяві країни закликають Україну забезпечити незалежність і адекватне ресурсне забезпечення Національного антикорупційного бюро, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури й Національного агентства із запобігання корупції.

Крім того, вони закликають завершити процес створення Державного бюро розслідувань і Національного агентства з розшуку й повернення отриманих від корупційних злочинів активів, а також прискорити процес створення фінансової поліції.

Представництва Канади, США і ЄС висловили підтримку створенню Вищого антикорупційного суду.

Також вони вказали на пророблену роботу з боротьби з корупцією, привітали Україну з досягнутими успіхами й підкреслили, що потрібні подальші зусилля всіх зацікавлених сторін для збереження й нарощування позитивної динаміки в цьому напрямку.

Вони зазначили, що ці кроки посилять довіру суспільства до роботи чиновників.

Як повідомляли Українські Новини, Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) звинувачує Міністерство юстиції у блокуванні початку перевірки електронних декларацій чиновників.

Раніше повідомлялося, що НАЗК почало перевірки чиновників, які не подали декларації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я