На голову Новини США і Європа вже готові до зміни влади в Україні – експерт

США і Європа вже готові до зміни влади в Україні – експерт

275
0

Позафракційний депутат Євген Мураєв заявив, що західні партнери чекають приводу, щоб змінити владу, яка, не маючи підтримки в суспільстві, збирається встановити в Україні жорсткий тоталітарний режим. 

Також він вважає, що політики часів Януковича могли тільки й мріяти реалізувати ті дії, які зараз впроваджує теперішня влада. Наприклад, скасування свят, блокування популярних онлайн-ресурсів і навіть контроль за церквою, передає 7dniv.info.

Політик вважає такі дії влади нерозумними та невиправданими, каже, що ця демократія «по-новому» ні до чого хорошого не приведе. Також він переконаний, що під такими діями ховається щось глобальніше, наприклад, пенсійна чи земельна реформа.

Також депутат задумовується, чому українське суспільство з легкістю приймає такі зміни, він вважає, що ніякого українського суспільства не існує. Згадує закони 16-го січня 2014 го та порівнює їх із законами 16-го травня 2017 го, кажучи, що теперішні є набагато більш диктаторськими і узурпаторськими. Також Євген Мураєв згадує Майдан, називаючи його продуктом технології. І висловлює своє непорозуміння у теперішній пасивності людей, адже за його думкою, зараз жити стало в рази гірше, а люди пасивні, на вулицях ніхто не протестує. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я