На голову Новини США і Європа можуть посилити санкції проти РФ через захоплення українських моряків!

США і Європа можуть посилити санкції проти РФ через захоплення українських моряків!

117
0

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив: Сполучені Штати і Європа можуть посилити санкції проти РФ або запровадити нові через захоплення українських моряків та кораблів!

“Деякі наші європейські союзники говорили про нові санкції чи посилення існуючих санкцій. Я думаю, що це гідна ідея, ми її розглянемо”, – зазначив Волкер.

Він також висловив думку, що РФ має звільнити захоплених українських моряків та кораблі у якості жесту доброї волі перед святами.

“Їх безпідставно атакували у відкритих водах, заарештували. Росіяни мають вдатися до деескалації ситуації та повернути їх”, – заявив дипломат.

Крім цього, спецпредставник США підкреслив, що збереження уваги на долі українських моряків має посприяти їх звільненню.

Раніше у ЄС підтвердили, що обговорюють можливість запровадження нових санкцій проти Росії у зв’язку з ескалацією ситуації в Азовському морі.

Нагадаємо, 25 листопада в районі Керченської протоки російські прикордонники обстріляли українські військові судна й захопили два малих броньованих артилерійських катери “Бердянськ” і “Нікополь” та рейдовий буксир “Яни Капу”, разом із 24 моряками, 3 з яких отримали поранення.

Затриманих моряків доставили в окупований Росією Крим і вже заарештували за підозрою в “порушенні російських кордонів”.

МінТОТ опублікував карту, на якій видно, що наші кораблі захопили у нейтральних водах!

У Всеросійському центрі вивчення громадської думки в Росії заявили: 87% громадян РФ знають про інцидент в Керченській протоці, коли були атаковані українські кораблі і, 93% з них, підтримують дії російських військових! Вам все зрозуміло про їх “братське” ставлення до України???

Про це свідчать результати опитування ВЦВГД.

“Абсолютна більшість опитаних (93%) вважають затримання російськими прикордонниками проходу українських судів правильним”, – зазначають російські соціологи.

79% росіян впевнені, що подія була спланованою провокацією з боку української влади.

Ще 30% вважають, що головною метою “провокації” було утримання влади в руках Петра Порошенка перед майбутніми виборами в Україні.

“Кожен п’ятий (19%) вважає, що провокація була здійснена спеціально для розв’язання війни між Росією і Україною або для створення чергового приводу, щоб звинуватити Росію в агресії (17%)”, – йдеться в “результатах” опитування.

І тільки 7% росіян вважають, що українська влада не намагалася спровокувати конфліктну ситуацію.

43% громадян РФ впевнені, що в майбутньому Росія і Україна відновлять дружні, союзницькі відносини або хоча б нормалізують їх (34%).

Як вам цинізм москалів? І це після того, як вони вбили 10 тисяч українців і захопили НАШІ території???

16% росіян вважають малоймовірним сценарій подальшого погіршення відносин між Україною і РФ… Тобто те, що зараз, для них “нормально”!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я