На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Справа “рюкзаків Авакова”: злочинець відбув умовне за підробку документів!

Справа “рюкзаків Авакова”: злочинець відбув умовне за підробку документів!

176
0

Порошенко дурить світову спільноту у Давосі про “успішну” боротьбу із корупцією в Україні… А ось ЯКА вона насправді:

Фігурант справи про закупівлю так званих “рюкзаків Авакова”, який підробляв документи на тендер, відбув умовний термін…. Типу нічого й не робив і закон не порушував!

Харківський районний суд 22 січня звільнив Володимира Іванова від покарання у зв’язку із закінченням іспитового строку.

Чоловіку у грудні 2017 року присудили 1 рік позбавлення волі умовно. У рішенні зазначено, що протягом цього терміну Іванов “зарекомендував себе добре”. Як вам наше кривосуддя?

“На реєстрацію та за викликами з’явився, необхідну документацію надавав… під час іспитового строку до адміністративної відповідальності не притягувався, нових кримінальних правопорушень не вчинив”, – повідомив начальник харківського “Центру пробації”.

Згідно з ухвалою суду, наразі Іванов працює менеджером у фірмі “Ель-Сістем”, яка займається, зокрема, оптовою торгівлею. Він значиться раніше не судимим.

Нагадаємо:

Володимиру Іванову винесли вирок 21 грудня 2017 року.
Згідно з матеріалами справи, він підробив документи для участі ТОВ “Дніпровенд” у закупівлі рюкзаків. Зокрема, за вказівкою двох інших осіб, чиї імена зашифровані в опублікованому вироку, роздрукував та засвідчив документи від імені директора фірми.
Ці документи пізніше передали Володимиру Литвину, харківському підприємцю, який взяв на себе провину і був засуджений за шахрайство з рюкзаками.

У справі про розтрату держкоштів при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії Міністерством внутрішніх справ НАБУ восени 2017 року затримало 3 осіб: сина голови МВС Олександра Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина, який у 2014 році керував ІТ-компанією “Turboseo”.
11 вересня 2018 року суд затвердив угоду про визнання винуватості між САП та Литвином.

Литвину призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном у два роки та компенсацію збитків у майже 5 мільйонів.
5 квітня 2018 року правоохоронці повідомили, що завершили досудове розслідування щодо всіх трьох підозрюваних.

У НАБУ тоді зазначили, що після того, як захист ознайомиться зі справою, вона буде передана до суду.
Однак у липні стало відомо, що прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури закрив справу проты Авакова та Чеботаря.

Третій фігурант справи так званих “рюкзаків Аваков” про розкрадання коштів Володимир Литвин вирішив взяти провину на себе.
11 вересня 2018 року суд затвердив угоду про визнання винуватості між САП та Литвином.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я