На голову Економіка Співвідношення держборгу до ВВП України 59%. Гройсман “докерувався”!!!

Співвідношення держборгу до ВВП України 59%. Гройсман “докерувався”!!!

147
0

Які б казки не розповідав Гройсман, але цифри красномовно кажуть про його бездарну “роботу” самі за себе! Тут і куплені дипломи не поможуть!

За підсумками 1 кварталу 2019 року співвідношення державного боргу України до ВВП 59%.

Про це йдеться в інфляційному звіті Національного банку…

Ключовим джерелом фінансування дефіциту залишилися запозичення на внутрішньому ринку – як в національній, так і в іноземній валюті!!! ОСЬ ДО ЧОГО ДОКЕРУВАВСЯ ЦЕЙ ТА ПОПЕРЕДНІ УРЯДИ УКРАЇНИ!!!

Уряд активно залучав боргові ресурси. Зокрема, отримано кошти від дорозміщення ОВДП і позики під гарантії Світового банку.

“Це, по-перше, пов’язано з щільним графіком погашення боргу, а по-друге, з потребою у фінансуванні дефіциту, з огляду на незначні надходження від приватизації”, – йдеться в звіті. НЕЗНАЧНІ??? А, ну так, 1 млрд грн від малої приватизації – для цих корупціонерів – копійки…

“Не дивлячись на такі залучення, державний і гарантований державою борг в цілому зменшився на 1% з початку року – до 2,147 трлн грн станом на кінець березня 2019 року. Це обумовлено виплатами за гарантованими боргами, зокрема перед МВФ. Додатковим фактором було незначне зміцнення гривні”, – йдеться в огляді.

Згідно з так званими “Маахстритськими критеріями” для країн-членів Євросоюзу, а також для кандидатів на вступ до ЄС, державний борг не повинен перевищувати 60% ВВП країни.

Співвідношення сукупного прямого та гарантованого боргу до ВВП за 2017 рік знизилося до 71,8% з 80,9%.

Державний і гарантований державою борг України в 2018 році скоротився по відношенню до валового внутрішнього продукту з 71,8% до 62,7%.

 

Міністерство фінансів оцінює загальний обсяг платежів за державним боргом в 2019 році в 417 мільярдів гривень, або 14,2 мільярда доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я