На голову Економіка Співробітницю Офісу президента спіймали на хабарі 150 тисяч доларів!

Співробітницю Офісу президента спіймали на хабарі 150 тисяч доларів!

298
0

Директор департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Офісу президента Світлана Кондзеля затримана співробітниками НАБУ за вимагання хабара в 150 тисяч доларів!

За даними джерел, цю суму вона просила за допомогу в працевлаштуванні на посаду заступника голови правління НАК “Нафтогаз України”.

Кондзеля заявила своїй “жертві” що завдяки зв’язкам в ОПУ може допомогти з вирішенням будь-якої проблеми.

Варто відзначити, що Кондзеля працює в структурах при президенті з 2009 року. На поточній посаді вона знаходиться з 2014 року.

Під час отримання першого траншу хабара в розмірі $ 150 тис. Разом з чиновником Офісу президента була Вікторія Ліснича, яка з вересня 2010-го по жовтень 2011 року обіймала посаду заступника міністра культури Михайла Кулиняка.

У січні 2012 року Кулиняк призначив її гендиректором заповідника “Києво-Печерська лавра”. У серпні 2012 року її звинувачували в безпідставних масових звільненнях, отриманні хабара, махінаціях з документами і підтримки “сірих” фінансових схем. Вона відкидала всі звинувачення. У цьому ж місяці Мінкульт звільнив її з посади в зв’язку з грубими порушеннями трудового законодавства та умов контракту між нею і міністерством.

12 листопада 2019р. в НАБУ повідомили, що за вимагання хабара в розмірі $ 300 тис. затримали чиновницю Офісу президента, а також екс-заступницю міністра культури (в 2011 році) і ще групу осіб…

Джерело