На голову Економіка Співпраця з японським агентством міжнародного співробітництва!

Співпраця з японським агентством міжнародного співробітництва!

251
0

Співпраця з японським агентством міжнародного співробітництва надзвичайно важлива для України, особливо в контексті реалізації масштабних реформ, які відбуваються нині.

Нещодавно уряд схвалив план дій на наступні п’ять років. Ми справді віримо, що ця програма реалізовуватиметься не в теорії, а на практиці. Це включає розвиток людського капіталу та економіки, європейську інтеграцію та покращення безпеки й добробуту громадян України», — сказав Президент.

Зеленський повідомив, що серед пріоритетів керівництва України:

🔹запуск ринку землі
🔹масштабна приватизація (розпродаж державного майна!)
🔹спрощення всіх процедур з переходом на онлайн-послуги
🔹ліквідація тіньової економіки та корупційних схем
🔹розв’язання інфраструктурних проблем
🔹оптимізація податкової системи

Президент наголосив, що одним з яскравих результатів нашого співробітництва з JICA є успішне завершення модернізації аеропорту «Бориспіль» коштом пільгового кредиту. При цьому Володимир Зеленський відзначив важливість реалізації другого проєкту, а саме — модернізації Бортницької станції аерації. Це допоможе запобігти забрудненню навколишнього середовища та посилити безпеку життя людей.

«Цінуємо технічну допомогу Японії для підтримки демократичних інститутів, забезпечення макроекономічної стабільності та пільгового кредитування важливих інфраструктурних проєктів в Україні. Сподіваюся, що вже найближчим часом буде підписано контракт з генеральним підрядником та з початку наступного року будуть розпочаті будівельні роботи на об’єкті», — заявив Володимир Зеленський.

України планує плідну співпрацю з Японським агентством. І серед важливих інфраструктурних проєктів може бути будівництво мостового переходу через Південний Буг у місті Миколаєві щодо вдосконалення південного транспортного коридору та проєкт з перероблення твердих побутових відходів.

Джерело