На голову Новини Спецслужби США і Швейцарії надали інформацію про закордонні рахунки Юлії Тимошенко

Спецслужби США і Швейцарії надали інформацію про закордонні рахунки Юлії Тимошенко

138
0

Продовжується боротьба за гроші Павла Лазаренка і в цій боротьбі, на сьогодні, ковдру найбільше перетягнуло на себе саме Америка.

Саме Міністерство юстиції США має домінуюче право на отримання коштів Лазаренка, оскільки останній був затриманий і визнаний винним на території США згідно з їх законодавством. Проте, ще з 2005 року Міністерство чекає –  не дочекається рішення щодо грошей Лазаренка в окружному суді у Вашингтоні. В свою чергу, Газпром Росії претендував на 65 мільйонів доларів США, посилаючись на рішення російського суду, згідно з яким ЄЕСУ заборгувала Росії в 2001 році.
Україна ж боротись за заморожені кошти Лазаренка, майже відмовилась. Чому майже, тому, що ще у 1998 році були кволі наміри по поверненню 12% цих коштів шляхом залучення до розгляду справи американської юридичної фірми UTICo, але аванс UTICo так і не відпрацювало. Ні, звісно декілька років юрфірма гальмувала прийняття рішення про остаточний продаж вілли в Новато та блокувала рішення суду щодо конфіскації 250 мільйонів доларів у Вашингтоні. Але врешті-решт, Вашингтонський суд помножив на нуль UTICo, прийнявши рішення про відсутність в неї легітимних претензій на гроші Лазаренка, а пізніше визнав, що взагалі вона не могла представляти громадян України в справі повернення грошей. Так вся участь України на цьому завершилась. Однак, нещодавно спецслужби США надали до розгляду матеріали, які свідчать, що рахунки Лазаренка поповнювались саме з закордонних рахунків Юлії Володимирівни Тимошенко. При чому, американські спецслужби підкріпили свої висновки ще й позицією Швейцарії у даному питанні, яка також підтвердила наявність таких переказів та, нібито, беззаперечних доказів викрадення 200 мільйонів Лазаренком та екс-прем’єром Україні Юлією Тимошенко. 
В свою чергу, у пресі з’явились статті про розпочатий Міністерством доходів та зборів України правовий процес у відношенні зовсім іншої суми.  На разі йде мова про 4,1 мільярди. То що це, спекуляція на актуальному питанні, розкриті нові схеми Лазаренка та леді «Ю», чи чергова спроба поборотись за заморожені відсотки?

wikileaks-news.at.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я