На голову Новини Союз десантників України стає на захист учасників АТО. ЗВЕРНЕННЯ до керівництва держави

Союз десантників України стає на захист учасників АТО. ЗВЕРНЕННЯ до керівництва держави

304
0

 Громадська спілка “Союз десантників України” звертається до керівництва держави та заявляє наступне

 Громадська спілка “Союз десантників України” звертається до керівництва держави та заявляє наступне

 

 1. Шановні керівники держави! Масові звернення учасників антитерористичної операції до громадської спілки “Союз десантників України” з вимогою довести до керівництва держави проблемні питання, з якими стикаються учасники антитерористичної операції, та визначення порядку їх негайного вирішення змушує нас провести ряд масових заходів метою яких є надання допомоги нашим побратимам щодо вирішення їх проблем та проблем членів їх сімей.

 

Зовнішня агресія та ескалація внутрішньої напруги в країні поставила нашу Батьківщину на межу втрати територіальної цілісності і суверенітету. Піднімають голови сепаратисти різних мастей і кольорів, які всіма силами і засобами, в тому числі з використанням зброї, добиваються розділу України. Створюються приватні збройні формування, які включаються у політичну боротьбу за владу а військові частини та підрозділи Збройних Сил України втрачають боєздатність. Такий стан справ призведе до громадянської війни. Президенту України – Верховному Головнокомандувачу Збройних Сил України необхідно взяти на себе всю відповідальність та негайно навести порядок в країні.

 

Ми ветерани і військовослужбовці високомобільних десантних військ та військ спеціального призначення, інших військових формувань та силових структур, ветерани війни, учасники бойових дій, члени спілки “Союз десантників України” вимагаємо від Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, інших керівників держави зосередити основні зусилля на вирішенні проблемних питань Збройних Сил України та учасників АТО і членів їх сімей.

 

 

2. Громадська спілка “Союз десантників України” вимагає негайного вирішення у місячний термін слідуючих проблемних питань:

 

– порядок організації та проведення достойних поховань загиблих учасників АТО;

 

– порядок забезпечення житлом членів сімей загиблих учасників АТО;

 

 

– визначення статусу учасників АТО як “учасників бойових дій”;

 

– негайна заміна керівництва АТО, яке діє не компетентно та займає зрадницьку позицію, створення єдиного органу управління для здійснення ефективного та відповідального керівництва АТО;

 

– негайне проведення розслідування та доведення результатів через засоби масової інформації щодо загибелі військовослужбовців у авіаційній катастрофі Іл-76, загибелі особового складу силових структур під Іловайськом та інших випадків масової загибелі військовослужбовців;

 

– розробка державної програми соціального захисту учасників АТО із включенням питань за рахунок державних коштів психологічної допомоги, лікування, протезування, пенсійного забезпечення та працевлаштування;

 

– створення на базі військових частин ВДВ, СпП та інших силових структур резервних військових формувань, забезпечення їх в повному обсязі матеріально-технічними засобами, озброєнням та військовою технікою для проведення ротацій та відновлення боєздатності військових частин, які виконують завдання в зоні АТО;

 

– негайної розробки та запровадження програми підготовки населення до захисту Батьківщини, введення в школах та ВНЗ початкової військової підготовки, створення центрів підготовки та виховання молоді на базі навчальних центрів “Союзу десантників України”.

 

 

3. Громадська спілка “Союз десантників України” вимагає з’ясувати та притягнути до карної відповідальності посадових осіб, які винні у розвалі Збройних Сил України та обов’язкове проведення люстрації керівного складу всіх силових структур держави.

 

 

4. Громадська спілка “Союз десантників України” закликає народ України підтримати вимоги до керівництва держави щодо вирішення проблемних питань учасників АТО та членів їх сімей.

 

 

5. Громадська спілка “Союз десантників України” бере на себе зобов’язання – всі свої сили, досвід, знання і енергію покласти на вівтар єдиної, вільної, незалежної і процвітаючої України.

 

 

З повагою

 

 

Рада “Союзу десантників України”

 
 
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я