На голову Економіка Олігарху Соросу ПОТРІБЕН ЩЕ ОДИН МАЙДАН і крах Зеленського!

Олігарху Соросу ПОТРІБЕН ЩЕ ОДИН МАЙДАН і крах Зеленського!

443
0

В кінці вересня п’ятий президент Петро Порошенко відвідав в Лондоні екс-главу НБУ непокарану корупціонерку Валерію Гонтареву… Соратниця Порошенко лікується після інциденту з наїздом автомобіля, що, як стверджує вона, є справою рук Ігоря Коломойського! Порошенко з дружиною подарували Гонтаревої футболку з тематичним принтом – все виглядало ніби мило і невинно…

А насправді Порошенко їздив до Лондона не через Гонтареву. Джерело в правоохоронних органах стверджує, що 5-й президент зустрічався в Лондоні з одіозним американським мільярдером Джорджем Соросом, а зустріч з Валерією Гонтаревої була використана як «прикриття»! Про що говорили Порошенко і Сорос, питання відкрите, але після цього візиту Порошенко від дрібних уколів Володимира Зеленського перейшов до відкритої організації нового Майдану. Чи має це зв’язок з переговорами з Соросом?

Сорос в Європі відомий тим, що фінансує і підтримує різні NGO, а також опозицію в тих країнах, де влада невгодна Вашингтону. Щонайменше так було раніше, коли при владі перебували демократи, прихильником яких є мільярдер. Зараз же Дональд Трамп оголосив джихад (війну!) Соросу і його впливу в таких країнах, як Україна, Угорщина і т. Д.

Дуже голосно була звільнена з посади посол США в Україні Марі Йованович, яка, як казав Трамп, захищала в Києві не інтереси США, а свої особисті та інших приватних осіб…

Трамп мав на увазі саме Сороса, оскільки Йованович в Києві те і робила, що підтримувала членів організацій, що спонсоруються мільярдером, лобіювала кадрові рішення, які були вигідні демократам. Зокрема, мова про звільнення генпрокурора Віктора Шокіна, якого відправили у відставку за те, що спробував копнути в напрямку сина колишнього віце-президента США Джо Байдена Хантера. Той в Україні має корупційні зв’язки, а тому при демократах тема Хантера була намертво прикопати. Коли Трамп в цьому розібрався, Йованович тут же була знята з посади. Володимир Зеленський в свою чергу звільнив українського посла в США Валерія Чалого, який був замішаний в скандалі з втручанням України в вибори в США на боці демократів.

Зараз коли Штати знову стоять на порозі виборів, українська тема в Вашингтоні стала центральною. В Україні закопано скриню з серцем Кощія Безсмертного, проткнувши яке, його можна вбити… І в ролі Кощія виявилися як Дональд Трамп, так і Джо Байден. Питання лише в тому, хто переможно розіграє українську карту, а по кому вона вдарить дуже боляче.

Трамп зі звичною йому прямолінійністю зажадав від Зеленського розслідувати і надати розголосу корупцію сім’ї Байденом. Посил простий: в 2016-му ви втрутилися в вибори на боці Хілларі і ледь мене не потопили, тепер зробіть послугу мені. Інакше ні грошей, ні зустрічей.

Зеленський опинився в підвішеному стані: встати на будь-яку зі сторін – повторити помилку Порошенко трирічної давності. А раптом вибори виграє «не той»?

Але останні події, а також оприлюднення стенограми розмови Трампа і Зеленського дали зрозуміти, що український президент готовий зробити цю послугу для Трампа. Більш того, судячи з американської преси, демократи вважають, що Зеленський вже працює в зв’язці з Трампом, зробивши ставку на нього в 2020 році. А це означає, що політичне майбутнє Джо Байдена може бути поховано. Саме тому верхівка демократичної партії форсувала події, почавши розслідування щодо імпічменту, хоча існуючих доказів для цього немає. Типова інформаційна кампанія – країна тепер говорить про Трампа, який тисне на Київ, а не про Байдена, який заробляв і відмивав “брудні” гроші в Україні.

Але рано чи пізно ця хвиля уляжеться, а якщо офіційний Київ опублікує доповідь про корупцію Байденом, вибори для кандидата від демократів будуть закінчені. Не важливо, чи це Байден або хтось інший, але партія покривала корупцію, від цього скандалу не відмитися так швидко.

Тому демократи пішли на випередження. Як каже наш співрозмовник, в Лондоні Сорос і Порошенко обговорювали можливість зміщення Зеленського з поста президента, керуючись логікою «немає людини – немає проблеми».

Саме тому в останній тиждень по багатьом лояльним до колишньої влади ЗМІ йде масована критика Зеленського. Кілька моїх знайомих в ряді видань підтверджують, що редакційна політика щодо Зеленського стала жорсткішою.

У соцмережах так звані «соросята» б’ють на сполох – Зеленський «здає» Україну Росії. Апогеєм цього загострення пристрастей став великий мітинг в центрі Києва в неділю. Як кажуть самі його учасники, Майдан для Зеленського.

Що-що, а технологія майдану американцями відпрацьована до бездоганності, в різних країнах по всьому світу… І Зеленському є над чим замислитися, оскільки це той випадок, коли його опонентам нема чого втрачати. Мова про Петра Порошенка і його корупційну команду, яку від в’язниці зараз рятує тільки «дах» у Вашингтоні, а вірніше, в демократичній партії США. У Петра Порошенка зараз просто немає виходу: або він робить те, що скаже Сорос, або нова влада його посадить.

Демократи заради своїх особистих цілей у боротьбі за крісло президента США можуть пожертвувати Україною. І Трамп заради збереження цього самого крісла може пожертвувати Україною. Тому не дивуйтеся, якщо найближчим часом тема нового Майдану буде актуальною, ставши дестабілізуючим фактором для нашої країни…
Чи зможе Зеленський не «прогнутися» під цю фронду, не допустити перетворення України в арену розборок Трампа і Байдена, продовжити курс на мирне врегулювання на Донбасі і звільнення України від зовнішнього управління – покаже тільки час…

Джерело