На голову Новини Сорос налякав Захід апокаліптичними прогнозами, якщо не зупинити Путіна в Україні

Сорос налякав Захід апокаліптичними прогнозами, якщо не зупинити Путіна в Україні

109
0

 Відомий бізнесмен пояснив, чим небезпечна для ЄС та США нинішня ситуація в Україні.

 

Відомий бізнесмен пояснив, чим небезпечна для ЄС та США нинішня ситуація в Україні.

 

Відомий мільярдер Джордж Сорос, який знаходиться на 24-ому місці в списку найбагатших людей світу за версією Bloomberg зі статком у 26 мільярдів доларів, спеціально для видання The New York Review of books написав аналітичну статтю, в якій засуджує неспроможність Заходу протидіяти агресивній політиці Росії по відношенню до України, а також наводить ймовірні прогнози, до яких наслідків може привести така нерішучість.

 

На думку мільярдера, західні країни, кожна виходячи з власних міркувань, сповнені рішучості уникнути прямого військового зіткнення з Росією, яка, своєю чергою, використовує це у своїх інтересах. Далі автор посилається на прямі тому підтвердження – анексію Криму та створення сепаратистських анклавів на Сході України. "Президент Путін повинен був до сих пір дотримуватися угоди про припинення вогню, яку він уклав з українським президентом Петром Порошенко 5 вересня, але Путін зберігає вибір продовжити припинення вогню доти, доки йому вигідно або поновлення повномасштабної атаки", – пише оглядач.

 

Далі Сорос окреслює можливі "ходи", які може вжити російський лідер найближчим часом. За його прогнозами, Путін може дочекатися результатів парламентських виборів 26 жовтня, а потім запропонує Порошенкові газ та інші переваги за умови, що він призначить прем’єр-міністра, прийнятного для Путіна.
 

В той же час, Сорос зауважує, що він вважає малоймовірним, що Порошенко прийме таку пропозицію. Ще один імовірний хід Путіна – силове відкриття наземного маршруту з Росії до анексованого Криму та Придністров’я до зими. З іншого ж боку, "він може просто сидіти, склавши руки, і чекати економічного і фінансового краху України", вважає бізнесмен. Також Сорос припускає, що Путін може запропонувати Обамі велику угоду, в якій Росія надасть допомогу США у боротьбі із ISIS, натомість, РФ буде дозволено мати свій шлях у "ближньому зарубіжжі", "що ще гірше, президент Обама може прийняти таку угоду". Аналітик припускає, що Обама може прийняти таку угоду, що стало б трагічною помилкою з далекосяжними геополітичними наслідками. "Не применшуючи загрозу від ISIS, я б сказав, що мета збереження незалежності України повинна бути пріоритетною, без неї навіть союз проти ISIS розвалиться. Розпад України стане величезною втратою для НАТО, Європейського союзу і Сполучених Штатів.

 

Замість того, щоб підтримувати Україну, НАТО доведеться захищати себе на своїй власній землі. Це наблизить ЄС і США до небезпеки, якої їм так хочеться уникнути: прямої військової конфронтації з Росією. Європейський союз стане ще більш розділеним і некерованим. Чому США та інші країн НАТО повинні дозволити, щоб це сталося?", – резюмує Сорос.

 

Источник: ТСН
 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я