На голову Новини Соратників Катеринчука на Вінниччині очолила Тетяна Сухобрус

Соратників Катеринчука на Вінниччині очолила Тетяна Сухобрус

276
0

Відбулась Конференція Вінницької обласної організації «Європейська партія України». Серед присутніх були делегати районних та міських осередків партії та запрошені, а також керівник Центрального виконавчого комітету «Європейська партія України» Ірина Шпаковська.

Відбулась Конференція Вінницької обласної організації «Європейська партія України». Серед присутніх були делегати районних та міських осередків партії та запрошені, а також керівник Центрального виконавчого комітету «Європейська партія України» Ірина Шпаковська, повідомляє ВИННИЦА.info

 Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної організації ЄПУ.

Основними питанням до розгляду були необхідність переобрання керівного складу Вінницької обласної організації «Європейська партія України» та обговорення політичної ситуації в країні і підготовка партії до участі в місцевих виборах 25 жовтня 2015р.

Для обрання керівником обласного осередку була запропонована кандидатура Тетяни Сухобрус, яка має репутацію послідовного прихильника ліберально-демократичних цінностей, а також має досвід проведення суспільно-значимих проектів. В ході голосування кандидатуру було одноголосно підтримано.

«На мою думку, прихід нового керівника надасть достатньо динамізму діяльності Вінницької обласної організації, зокрема шляхом проведення соціально-значимих проектів та ініціатив. Сподіваюсь, що Вінниччина покаже високий результат на наступних місцевих виборах» – прокоментувала призначення керівник Центрального виконавчого комітету Ірина Шпаковська.

Борис Максимчук, який до цього очолював Вінницьку обласну організацію Політичної партії «Європейська партія України», напередодні Конференції залишив лави партії.

Дякуючи за виявлену довіру, Тетяна Сухобрус пообіцяла докласти максимум зусиль для розвитку Партії на Вінниччині. Також новопризначена Голова зазначила, що в своїй діяльності активу організації необхідно рішучіше заявляти про себе. «Хто стукає, тому відчиняють».

Наступним пунктом порядку денного стало актуальне питання майбутніх місцевих виборів. На Конференції було ухвалено рішення про участь партії в місцевих виборах, обговорено основні напрямки передвиборчої програми, остаточну редакцію якої буде ухвалено на заключному етапі з’їзду Партії.

Долучаючись до обговорення питання про політичну ситуацію, Голова Вінницької міської організації Олександр Жамба запропонував залучати до співпраці з «Європейською партією України» активних, ініціативних та професійних громадян шляхом оголошення партією конкурсу проектів та ініціатив для розвитку Вінниччини.

Довідка. Тетяна Сухобрус народилась в м. Вінниця, здобула дві вищих освіти: економічну і юридичну. Юрист. Брала участь в розробці та реалізації інвестиційних проектів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я