На голову Новини Сонячна енергія і електромобілі знизять вартість нафти до $10 за барель –...

Сонячна енергія і електромобілі знизять вартість нафти до $10 за барель – Bloomberg

123
0

На нафтову промисловість очікують п’ять «енергетичних цунамі», які загрожують опустити ціни на чорне золото до $ 10 за барель протягом найближчих десяти років.

через падіння вартості сонячної енергії, розвиток промислових і домашніх акумуляторів, зростання продажів електромобілів та водневих автівок, а також збільшення кількості «розумних» будинків, ціни на нафту опускатимуться все нижче, повідомляє ecotown.

Як вважає глава відділу технологій та інновацій французької компанії Engie Т’єррі Люпер (Thierry Lepercq), навіть якщо попит на нафту зростатиме до 2025 року, її ціна може впасти до $ 10, якщо ринки відчують значне зниження попиту в майбутньому:

«Попит на сонячну енергію, акумулятори, електричні та водневі транспортні засоби збільшується. Водень поки є слабкою ланкою в 100-процентній системі відновлюваних джерел енергії, але технологічні «цеглини» для її створення вже готові».

Компанія Engie, яка раніше була газовим монополістом, зараз є найбільшим в світі недержавним виробником електроенергії і активно інвестує в ВДЕ, одночасно позбавляючись від вугільних заводів і геологорозвідувальних активів, щоб захистити себе від коливання цін на сировинні товари. До 2018 року французька компанія планує витратити 1,5 мільярда євро на нові енергетичні технології.

Люпер прогнозує, що вартість сонячної енергії впаде нижче $ 10 за МВт * год до 2025 року в найсонячніших регіонах світу. Також значно подешевшає вартість технологій паливних елементів, які перетворять водень в електрику для живлення транспортних засобів. 

Вже протягом 10 років водень може зрівнятися за вартістю зі зрідженим газом. Разом з тим, сонце, вітер, біогаз та промислові системи накопичення енергії стануть ключовими елементами майбутнього світу чистої енергії.

«Як тільки автовиробники почнуть масово пропонувати електрокари з дальністю ходу понад 500 км і водночас розвиватимуть мережу зарядних станцій в містах, де заборонять дизельні автівки, ми побачимо значний рух вперед».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я