На голову Новини Сьогодні світ відзначає День волонтера

Сьогодні світ відзначає День волонтера

163
0

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день волонтера. Це свято існує вже понад 30 років.

Волонтерська діяльність в Україні зародилась та набула нових форм під час Революції Гідності й російської агресії, інформує zik.ua.

Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерські.

З цієї нагоди Президент України Петро Порошенко привітав волонтерів. «Уже кілька років поспіль волонтери надихають й окриляють на життєстверджуючі зміни в суспільстві. Саме під час Революції Гідності й російської агресії зародилась та набула нових форм волонтерська діяльність в Україні. Завдяки вам захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку», – йдеться у вітанні.

Президент наголосив, що наші волонтери завжди готові підтримати всіх, хто потребує допомоги.

«Справжній патріотизм, щире почуття обов’язку, прагнення до свободи та демократії, емпатія та небайдужість – це ті риси, які забезпечили вам довіру й шану наших співвітчизників», – зазначив він.

Порошенко переконаний, що разом ми побудуємо процвітаючу Україну, бо сила духу й незламний характер волонтерів є тому запорукою, повідомляє прес-служба Глави держави.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я