На голову Новини Сьогодні у Києві відкриється візовий центр Угорщини

Сьогодні у Києві відкриється візовий центр Угорщини

181
0

Урочисте відкриття візового центру Угорщини задля кращого обслуговування громадян України відкриється 23 квітня у Києві. 

 Урочисте відкриття візового центру Угорщини задля кращого обслуговування громадян України відкриється 23 квітня у Києві.

Про це повідомили у посольстві Угорщини в Україні.

«Візовий центр відкриє у середу посол Угорщини Мігай Байєр, у церемонії візьмуть участь заступник міністра закордонних справ України Андрій Оліферов, глава Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, представники ОТР Банку, Wizzair, а також туристичних бюро», – йдеться у повідомленні угорського посольства.

Візовий центр Угорщини з 25 квітня розпочне приймати заявки на візи, які можна буде подати без попереднього запису. Він прийматиме заявки на візи від будь-якого громадянина, який перебуває на території України, за винятком заявок на візу типу D для дозволу на перебування в Угорщині. Заявки на цей тип візи і надалі слід буде подавати виключно до консульського відділу угорського посольства в Києві.

Візовий центр діятиме за посередництва лондонського підприємства VFS GLOBAL, плата якому за прийом заявок, їх опрацювання, передачу та видачу становитиме 20 євро. Вартість візи залишається незмінною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я