На голову Новини Сьогодні іноземним послам нададуть докази підтримки Росією бойовиків

Сьогодні іноземним послам нададуть докази підтримки Росією бойовиків

115
0

 Сьогодні, 14 липня, іноземні посли в Адміністрації президента отримають докази підтримки російською стороною бойовиків, як діють у Луганській і Донецькій областях.

 Сьогодні, 14 липня, іноземні посли в Адміністрації президента отримають докази підтримки російською стороною бойовиків, як діють у Луганській і Донецькій областях.

Як повідомляє «Радіо Свобода», про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив заступник голови АП Валерій Чалий.

«Ми збираємо послів для того, щоб проінформувати про задокументовані факти нелегального перетину нашого кордону з російської сторони військової техніки, яка бере участь в атаках на наших військовослужбовців», – зазначив Чалий.

Чалий також зазначив, що він сподівається, що вже найближчим часом на ці факти буде відповідна реакція світового товариства.

«Сьогодні ми добилися включення українського питання до розгляду на засіданні Європейської ради 16 липня – це важливо. Думаю, буде надана відповідна оцінка тому, що відбувається», – сказав він.

У неділю під час телефонної розмови з Петром Порошенком президент Європейської ради Герман Ван Ромпей підтвердив, що українське питання включили до порядку денного засідання Європейської ради.

 

В Україну і надалі проривається російська військова техніка – 12 липня, близько 12.00, у Луганську область через державний кордон в’їхала велика колона бронетехніки під прапорами Росії. Також в Росії продовжують утримувати українську льотчицю Надію Савченко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я