На голову Новини "Сміттєві баки — це спецпроект ФСБ Росії" – Гройсман

"Сміттєві баки — це спецпроект ФСБ Росії" – Гройсман

207
0

 Віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав народну люстрацію із сміттєвими баками спеціальним проектом ФСБ Росії

 Віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав народну люстрацію із сміттєвими баками спеціальним проектом ФСБ Росії. Про це він сказав у Вінниці, коли представляв місцевим чиновникам блок реформ з децентралізації влади та системи самоврядування.

 

"Не прийнятно, коли люстрація діє саме так. Сміттєві баки — це спецпроект ФСБ Росії. Вони показують картинку для російської пропаганди, що в Україні все жахливо і катастрофічно, – підкреслив віце-прем’єр. – Якби не було важко, але процес люстрації треба пройти. Президент прийняв рішення підписати цей закон. Він складний і досить дискусійний, але очищення влади має відбутись. Порядок наведемо, просто на це потрібний час".

 

Про сміттєву люстрацію заговорив голова села Комсомольске Козятинського району Анатолій Лопатинський. Він розчарований позицією віце-прем’єра.

 

"Або він не розуміє ситуації, або це відбувається з їхнього благословіння. Це є замовні акції. У нашому районі тягають поважних людей до сміттєвих баків. Таке не припустимо. Гройсман мав би сказати, що це є безчинство і за таке карають, – зауважив Лопатинський. Ми будуємо правову державу. Якщо є порушення, то треба наказувати по закону. На те є міліція, прокуратура, суд. Майдан стояв, щоб добитись змін у державі. А до влади прийшли люди, які повністю розбалансували владу, довели державу до війни. Треба розібратися, бо виникне Луганськ і Донецьк у нас".

 

Автор: Тетяна САРАХАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я