Новини Сміливі фантазії про обіцянки мера: чи стане Вінниця крутішою за Амстердам?

Сміливі фантазії про обіцянки мера: чи стане Вінниця крутішою за Амстердам?

344
0

Ну ось і все. Скоро у нас вже точно буде мер. Що він виконає з обіцяного і як – справа часу та техніки. Нам залишається лише сподіватися і чекати. А під час очікування можна трошки пофантазувати.
 

Ми припустили, як може змінитися Вінниця у найближчі роки, якщо новообраний очільник чи очільниця міста виконає свої обіцянки. Або перевиконає. Ознайомившись з передвиборчими програмами кандидатів у мери, ми «прикинули» Вінницю майбутнього. Що буде, якщо переможе…

Сергій Моргунов:

1. Вінниця – місто трамваїв та велосипедів. Туристи з трамвайної столиці світу Праги тільки те й роблять, що катаються на наших трамваях туди-сюди. Але на Вінницю з вікна навіть не дивляться, бо в салоні WI-FI не лише безкоштовний, а й обов’язковий для використання. Якщо не їздиш у новому трамваї і не юзаєш WI-FI – штраф. А велодоріжок настільки багато, що до нас їдуть гості з велосипедного Амстердама, аби тільки покататися на Подільському асфальті. Єдине їх розчарування – у Вінниці марихуану легалізувати поки що не збираються.

2. «Зелений каркас» міста сформований. Якщо подивитись на Вінницю з висоти пташиного польоту, можна побачити величезний ліс. Скрізь білки, дятли, лосі, які бігають по трасі. Подейкують, що є декілька ведмедів. Трамваям все складніше рухатись, бо дерева – скрізь.

3. До міста продовжують включати нові території. Вінниця вже проковтнула Хмельницький, Житомир і захопила частинку Молдови.

4. Керівники ЖЕКів щотижня ходять на збори до мера. Окрім того, що нарахування проходять дуже чесно, усі комунальники  тепер ходять у білих сорочках і не хамлять. Запроваджено курси етики і совісті для працівників ЖЕКів.

5. Вінниця – місто субсидій. Всі отримують субсидії. Навіть ті, хто їх призначає.

6. Триває капітальний ремонт доріг. Асфальт покрили золотою крихтою. Він настільки приємний і класний, що хочеться на ньому спати і їсти. Але цього робити не можна, бо у нас знову розширилась транспортна мережа, і по цьому асфальту їздять суперавтобуси. Ну і, звісно ж, велосипеди.

7. Проспект Космонавтів реконструйований і перереконструйований. Фонтанів там настільки багато, що у декілька з них заради різноманітності запустили рибу.

8. Усі послуги надаються в онлайн-режимі. Бабусям сумно, доводиться освоювати інтернет, щоб хоч якось посперечатися із чиновниками.

9. На «Муніципальну картку вінничанина» полюють за кордоном, як у нас на безвізовий режим. Картка дає право контролювати роботу громадського транспорту, впорядковувати процес компенсації проїзду, отримувати пільги, знижки, послуги, викликати Бетмена, Чака Норріса, Містера Пропера.

Людмила Щербаківська:

1. Вінничани ходять у лікарню як на свято. Все безкоштовно, лікарі усміхаються, бо їм багато платять. Настільки багато, що вони навіть доплачують пацієнтам за візити.

2. Ліквідовано податок на утримання гаражів. Це настільки порадувало власників авто, що вони масово скуповують автомобілі, аби тільки встановити гараж. Навіть ті, в кого немає машини, купують гараж, щоб скористатися цим благом.

3. ЖЕО більше немає! Працівники нарешті можуть займатися улюбленими справами – живописом, йогою, садівництвом. Інколи вони за звичкою прибирають на вулицях і лагодять труби. Але зараз це вже не дуже актуально. Вінничани настільки зачаровані безкоштовними лічильниками на газ і тепло, що не смітять і нічого не ламають. Тільки гріються.

4. Дитячі заклади ремонтують лише з бюджету. Якщо в бюджеті не залишається коштів на ремонти, батькам доплачувати забороняють. Але кошти Вінниці навряд чи закінчаться. Вистачить на все, що вони захочуть покращити.

5. Наприклад, на муніципальні грошові надбавки педагогам. Тепер ніхто не буде казати, що вчителі мало заробляють. Вони можуть дозволити собі майже все. Ікра, золото, шуби, айфони – зовсім скоро. В усіх школах Вінниці. І коштом Вінниці.

6. Школярі Вінниці з радістю  зустрічають туристів, які їдуть побачити, як у нас все безкоштовно і справедливо. А все завдяки тому, що ходять на безкоштовні курси англійської. Вони прагнуть досконало знати мову, щоб потім викладати її у школі і отримувати муніципальну надбавку педагога.

7. Кличко починає нервувати. Соціальний хліб відтепер ще й у Вінниці. Українці на роздоріжжі: куди їхати за дешевим хлібом – до нас чи в Київ? Але більшість обирає Вінницю, бо у нас ще й…

8. …20 соціальних аптек. Вінничанам починає подобатися застуда, бо ліки можна купити за собівартістю. Інші аптеки закриваються – туди ніхто не ходить, вони панічно влаштовують акції та розпродажі, та нічого не допомагає. Вінничани масово купують півнів, щоб з їх першими співами зайняти дві черги – в соціальну аптеку і за соціальним хлібом.

9. Працівники міськради проходять тест на детекторі брехні. Щогодини. Хто бреше – залишається без роботи, без пальця на руці, без ремонту під’їзду. Платить за утримання гаража. Не може придбати соціальний хліб. Депортується за межі Вінниці.

20minut.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я