Новини Смерть Януковича-молодшого: вигадки і правда

Смерть Януковича-молодшого: вигадки і правда

159
0

Нещодавно, на озері Байкал під кригу провалився Віктор Янукович-молодший, колишній народний депутат України, молодший син екс-президента Віктора Януковича.

Нещодавно, на озері Байкал під кригу провалився Віктор Янукович-молодший, колишній народний депутат України, молодший син екс-президента Віктора Януковича.

 

 

Окрім нього в авто також були ще пасажири, але їм вдалось врятуватись на відміну від Януковича-молодшого.

 

Спочатку ця інформація була непідтвердженою, але нещодавно на сайті «Партії регіонів» з’явилося повідомлення із текстом про загибель їх колеги, екс-депутата від їхньої партії.

 

Загиблий навчався в Донецькому університеті за спеціальністю «Економіка», що згодом допомогло йому в розкраданні державного майна, спільно з батьком та іншими членами «сім’ї Януковича».

 

З 2006 року він, завдяки зв’язкам батька, потрапив у велику політику. Тричі обирався народним депутатом до Верховної Ради України від «Партії Регіонів».

 

За час своєї діяльності пропагував підвищення позиції російської мови на рівні держави та наполягав на розвитку комп’ютерних технологій в Україні. Захоплювався автомобільним спортом та дорогими іномарками, купуючи авто в салоні, він познайомився зі своєю дружиною.

 

На сьогодні, слідство досі точно не встановило чи загинув Янукович-молодший, чи його вбили. Тому що є інформація про те, що не він був за кермом автівки, а значить і міг він приїхати на озеро не самовільно, а з примусу.

 

Джерело: mediastar.net.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я