Політика Слідчі почали бомбити Луценко!

Слідчі почали бомбити Луценко!

809
0

ЛуценкоСлідчі почали громити сім’ю підозрюваного Юрія Луценка.

Навіть досвідчені слідчі в жаху від апетитів, жадібності, жорстокості і неймовірною лжи ватажка злочинної банди Юрія Луценка.

Слідчі відкрито говорять, що за вишиванкою і гімном крилася жахлива злочинна банда, на чолі якої стояла вся сім’я майданного прокурора Юрія Луценка.

На чолі ієрархії стояв сам Юрій Луценко (кримінальна поганяти «гаркавий»). Будучи генпрокурором він покривав всю ієрархію і давав накази на репресії і вбивства неугодних правоохоронців.Картинки по запросу "фото ірини луценко"

Дружина була “кришою” від президента Петра Порошенка.

Брат Юрія Луценка,Сергій Луценко був наглядачем за здобиччю Бурштина і всім бізнесом в Рівненській області.

Всі в Рівному знають, що дивиться за областю  саме Сергій Луценко (кримінальна поганяти «старший»).Картинки по запросу "фото сергій луценко"

Дружина Юрія Луценка (кримінальна поганяти «матка») відповідала за прийняття потрібних законів і зачисткою конкурентів бурштинової мафії і вирубки лісів.

Жахливим став той факт, що в злочинну діяльність був залучений і син Юрія Луценка Олександр Луценко (кримінальна поганяти «воїн»).Картинки по запросу "фото олександр луценко"

Александ Луценко займався вирубкою українських лісів.

За 5 років кровопролиття в Україні, банда Луценко вивела з країни понад 500 мільйонів доларів, більше 800 кілограм золота і дорогоцінних металів.

Грабували і співали гімн. Ось як слідчі охарактеризували цих виродків.

Сьогодні вся країна дізналася правду про сина Луценка, якого «матка сім’ї» Ірина Луценко називала воїном світла і добра, воїном АТО, героєм Майдану гідности Порошенко.

ДБР підозрює чиновників Житомирської митниці в пособництві працівникам Держлісагентства в розкраданні лісу. Після незаконної вирубки деревина відправлялася на експорт. Головним фігурантом справи є син екс-генпрокурора України Юрія Луценка – Олександр.Картинки по запросу "фото Житомирська митниця"

Про це заявили журналісти проекту «Наші гроші», посилаючись на дані Єдиного держреєстру судових рішень, в якому зафіксовано постанову Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.

Всього в справі фігурує 11 приватних підприємств, які здійснювали закупівлю лісу і деревного вугілля у ФОП. Повідомляється, що ліс вивозився незаконно, під виглядом сировини. Таким чином функціонери схеми уникли продажу деревини через аукціон.

У свою чергу прикордонники регіону не проводили належного огляду вивозиться сировини. Таким чином, при наявності сфальсифікованих даних про походження лісу, фігуранти отримали в обласному управлінні лісгоспу сертифікати, які дозволили відправити деревину на експорт.

Згідно з постановами суду, слідчі ГБР отримали доступ до документів Київської митниці Держмитслужби та Житомирського обласного УЛОХ (управління лісо-мисливських господарств – Ред.). Начальник цього управління Андрій Куринский (родич Луценко) у вересні 2019 року було звільнено за згодою сторін.Картинки по запросу "фото Андрій Куринський"

ДБР встановила, що до згаданої схемою можуть бути причетні ТОВ «Тімбертрейд», ТОВ «Грінвол», ТОВ «СІД Форест», ТОВ «Евросантехсервіс», ТОВ «БДК Сервіс», ТОВ «Ель Меліна», ТОВ «Адманс», ТОВ « євро пак трейд “, ТОВ« Вуд експорт юа », ТОВ« Вордтрейдюа »і ТОВ« Нор тун ».

Варто відзначити, що засновником фірми «Нор тун» є інша компанія «Грін Вей», якою володіє син екс-генпрокурора Юрія Луценка Олександр. За даними журналістів, компанія Луценка-молодшого експортувала пиломатеріалів майже на $ 180,5 мільйонів.

Відзначимо, що Юрій Луценко (гаркавий) та Ірина Луценко (матка) втекли до Лондона, де придбали хороми в елітному районі Лондона.Картинки по запросу "фото юрія і ірини луценків на віллі в Англії"

Лондон став основним притулком майданних перевертнів, які використовували кров невинних українців як прикриття своїх злочинів і розпалювання ще більшого кровопролиття.

Всім членам банди загрожує від 10 років до довічного.

Джерело

#ДБР #луценко #корупція #банда #слідство