На голову Економіка Скільки коштує оренда нерухомості у Вінниці для “любих друзів” Гройсмана? ПРОЗРІЙТЕ!

Скільки коштує оренда нерухомості у Вінниці для “любих друзів” Гройсмана? ПРОЗРІЙТЕ!

449
0

ГО “Тверезість та культура” співака Віктора Бронюка орендує комунальний офіс за 10 грн/кв.м!!!

Автор всеукраїнського хіта “Олені” Віктор Бронюк не приховує, що давно дружить з Володимиром Гройсманом. Ще з часів роботи Віктора у Вінницькій міській раді…

Соліст гурту “ТіК” (саме так скорочується “Тверезість і культура” так прокоментував свої відносини з екс-мером Вінниці та прем’єр-міністром ще в рамках передвиборчої кампанії Володимира Гройсмана 2019:

— Я дійсно підтримую «Українську стратегію Гройсмана» – ні для кого не секрет, що ми дружимо із Борисовичем, а свого часу разом з ним працювали у міській раді. І на сьогодні, щоб там хто не розказував про нових політиків, – але мають бути люди, представлені у законодавчих органах, які розуміють, що робити з країною. Не просто їсти шаурму і записувати звернення в соцмережах, а робити роботу – усі ті процеси, якими має займатись керівництво держави. Не питати поради у фейсбуці, а кожен день ставати і методично працювати.

Дружити співаку Бронюку з чиновником Гройсманом законодавством України не заборонено….

Весною 2019 року в рамках передвиборчої кампанії Віктор Бронюк та гурт “ТіК” прославилися пропагандистським політичним відео “Циклони”, де саркастично обсміяли конкурентів Петра Порошенка на президентських виборах, а вже влітку соліст відомого українського гурту разом з колегами агітував безпосередньо за політичну партію Володимира Борисовича “Українська стратегія Гройсмана”.

Чи законно другові Віктору Бронюку агітувати за свого друга Володимира Гройсмана? Так, це законно. АЛЕ!…

Громадська організація “Тверезість і культура”, заснована Віктором Бронюком та продюсером гурту Олегом Збаращуком, отримує в оренду від Вінницької міської ради комунальне приміщення за адресою вулиця Соборна, 64 площею 26 квадратних метрів за ціною в 233 гривні на місяць. Тобто 1 квадратний метр офісу обходиться відомому співаку в майже 9 гривень. При ринковій ціні оренди на Соборній, як мінімум, 200 гривень за 1 кв.м.!!!

Договір №29-022, термін оренди 11.10.2018-11.09.2021.

Чи законно виконкому Вінницької міської ради надавати в оренду комунальне майно друзям Володимира Гройсмана, які відкрито агітують за його політичний проект? Це вже питання до антикорупційних та правоохоронних органів.

Вінничанам пора зрозуміти, що комунальне майно — це майно громади, і воно не може бути розмінною монетою при оплаті лояльності до політичних партій, політичних лідерів або навіть друзів. Взяте чиновником у всіх та передане друзям комунальне майно називається корупцією.

Нам відомо, що Віктор Бронюк особисто допомагає армії, не раз заявляв про матеріальну підтримку воїнів АТО. Це, безумовно, позитивний приклад громадянської позиції. Але тим більше запитань, навіщо “Почесному громадянину” Вінниці було отримувати офіс для своєї ГО через таку сумнівну схему, де поряд з ним в списку отримувачів “умовно безкоштовної” комунальної нерухомості скандально відоме ТОВ “ЖЕО”…

Світлина від Valya  Maltseva.