Політика Скасування пільг призведе до зубожіння населення

Скасування пільг призведе до зубожіння населення

455
0

«Український Уряд пропонує українським пенсіонерам петлю на шиї»…Саме так можна зрозуміти дії наших можновладців, які сприяли офіційному затвердженню нових тарифів на комунальні платежі за газ та електрику та послуги ЖКП, які перевищують розмір пенсії та мінімальних зарплат.

У цій ситуації українського пенсіонера чекає лише голодна смерть.

Ми всі добре пам’ятаємо про український голодомор 1932-1933-х років, коли в підсумку цього голодомору померло в пекельних муках близько 10 мільйонів українців…

Невже український Уряд та Верховна Рада, Президент України – «шановний» наш земляк,  хочуть штучно повторити трагедію українського голодомору 1932-1933-х років?

Якщо найближчим часом нічого не зміниться, то третій Майдан влаштують пенсіонери, я правий???

Сьогодні можновладці прикриваються війною і забули про свої прямі обов’язки – забезпечувати своїм громадянам достаток!

Вони довели нас до того, що українці почали все частіше згадувати часи правління Януковича, коли в країні було все більш-менш стабільно.

Ні! Тоді не було добре жити, але просто ми з вами поступово переходимо від поганої ситуації до вкрай «хрінової»!

Нас щодня випробовують на міцність: гривня впала на 300%, комуналка зросла на 200%, а продукти і ліки стали «золотими»!

До чого призвела така політика нашого земляка? До голодовки, не інакше!

Адже сьогодні пенсіонер змушений вибирати: купити йому поїсти чи заплатити за газ! Для нас з вами лікування стало недозволеною розкішшю! Дожились, одним словом!

Більшість українців опинились за межею бідності, а пенсіонерів чекає голодна смерть! І це їм така подяка від Уряду за те, що вони так довго працювали на благо державі, пережили голод і дві війни…

Ми підрахували, що з мінімальною пенсією кожен пенсіонер може собі дозволити вдень з’їсти 200г крупи, 1 яйце і 1 шматочок хліба. Хворіти пенсіонер не може собі дозволити! Як і не може дозволити собі оплачувати комуналку, бо вона на осінь стане значно вищою за саму пенсію.

То що це, як не повномасштабний ГЕНОЦИД???

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я