На голову Новини Скандального Шарія спіймали в Голландії і будуть вирішувати, чи відправляти в Україну

Скандального Шарія спіймали в Голландії і будуть вирішувати, чи відправляти в Україну

183
0

Скандально відомий журналіст Анатолій Шарій, якого нерідко називають "агентом Кремля", сьогодні був арештований прямо на вулиці в Нідерландах, пише на його сторінці в Facebook Ольга Бондаренко

Скандально відомий журналіст Анатолій Шарій, якого нерідко називають "агентом Кремля", сьогодні був арештований прямо на вулиці в Нідерландах, пише на його сторінці в Facebook Ольга Бондаренко

 

 

“Під’їхав поліцейський, запитав документи, Толя дав права, приїхала машина з роздрукованим його фото. Наділи наручники і відвезли. Вони сказали, що в Голландії він нічого не зробив … Його розшукують на території України і просять його видачі … Завтра буде суд, і його хочуть висилати в Україну.

 

Литва не може захистити його з тієї причини, що він затриманий голландської поліцією і він на території Голландії”, – вказала на сторінці в соцмережі знайома журналіста. “Голландська поліція хоче відправити його в Україну. Завтра суд в Гаазі. Ми шукаємо всі його документи і справи, так як один паспорт нічого не вирішує. МЗС Литви каже що не може його захистити. Мені потрібні всі юридичні підстави на яких екстрадиція політичного біженця просто неможливо”, – повідомляє вона.

 

Нагадаємо, що Шарій домігся отримання статусу в Литві в червні 2012 року. Останнім часом журналіст жив у Нідерландах. Так, він стверджував, що в Україні піддався переслідуванню правоохоронних органів після резонансних матеріалів про аптеки, які торгують наркотиками, і казино, які працюють під прикриттям МВС. Крім того, Шарій у своїх матеріалах писав, що заступники тодішнього глави МВС Анатолія Могильова отримали хабар у розмірі півтора мільйонів доларів за “розкриття” замовного вбивства. Нагадаємо, проти Анатолія Шарія в Україні порушено дві кримінальні справи, які він вважає сфабрикованими.

 

До слова, на своєму каналі в YouTube Шарій «публічно висміює Україну та українське військо і співає кремлівські пропагандистські пісні». Через це МВС Литви перевіряє проросійські заяви Шарія і може позбавити його статусу.

 

Джерело: expres.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я