На голову Новини СКАНДАЛ: КИЇВСТАР заблокував сайти ЗА РІШЕННЯМ Роскомнадзору НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ!

СКАНДАЛ: КИЇВСТАР заблокував сайти ЗА РІШЕННЯМ Роскомнадзору НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ!

143
0

Цей мобільний оператор-заробітчанин потрапив в скандал через те, що на п’ятому році війни з РФ Київстар спрямовує свій трафік через мережі Російської Федерації, навіть для сайтів з українського сегмента мережі!!!

Так в Twitter-акаунті “Дебальцеве online” був опублікований пост з прямим питанням до оператора “Київстар” – чому при користуванні Інтернетом з’являються повідомлення від російського оператора “Білайн” про блокування ресурсу Роскомнадзором.

Питання відразу набув великого резонансу, так як виявилося, що і інші жителі України зіткнулися з аналогічною проблемою. При цьому заборона видавало при використанні як кабельного Інтернету так і бездротового!

На питання користувачів представники оператора відповіли, що вони дійсно посилають свій трафік через ОЦИХ “партнерів”!!!

 

 

Скріншоти користувачів з аналізом шляху Інтернет-трафіку показали, що трафік “Київстару” прямував через Російську Федерацію навіть при спробі відкрити сайти, розміщені не тільки в РФ (як розповіли представники мережі “Київстар”), але і в Європі.

То ЧОМУ Київстар на п’ятому році війни з Російською Федерацією, під час воєнного стану посилає трафік своїх клієнтів через Росію, роблячи його відкритим для детального вивчення спецслужбами країни-окупанта, не побоюючись наслідків – поки інформації не надходило… АУ, СБУ…

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я