На голову Новини Сите торжество Яценюка, що він разом з Гройсманом обвели лохів навколо пальця...

Сите торжество Яценюка, що він разом з Гройсманом обвели лохів навколо пальця – скоро зміниться страшенним переляком

244
0

Мирний шлях революції стає фарсом та трагіфарсом. Саме тому мені байдужа ця епопея з (не)відставкою Яценюка.

Пише на своїй сторінці у Фейсбук Станислав Овчаренко.

Я вже писав: “Чим гірше – тим краще”. Усі хитрощі, усі інтриги – до моменту, поки не заговорить “товариш маузер” (Маяковський). Адже з нинішнім складом Верховної Ради замість Яценюка був би черговий покидьок, але була б шкода: у частини б людей з’явилася б ілюзія, що “відбуваються зміни на краще”. А так ілюзії немає, концентрація образу зла зосереджено на Порошенкові-Яценюку і далі – тому революційна ситуація концентрується та наростає навколо цих обох прізвищ. Вже добре. 

Погано інше: цей склад Верховної Ради НЕ може сформувати нормальний уряд ніяк – але саморозпуститися – теж. Президент НЕ зацікавлений у розпуску Верховної Ради – бо кращого складу ДЛЯ СЕБЕ він у наступних скликаннях вже не матиме, і він це розуміє.

Я вже писав, що юридичного шляху для рішення політичної кризи НЕМАЄ. Але і подальше існування такого режиму тотального пограбування та насильства і зради – теж стає нестерпним. 

Саме тому головні події будуть розгортатися не в парламенті, не на Банковій, а на вулиці, на Майдані – але без звичної майданної форми протесту. Бо усі мирні засоби протесту вичерпані, усі символічнгі форми протесту лише викликають роздратування.

Я ту згодний з Уманським: наступну долю вирішуватиме “матрос Жєлєзняк”. Вже влада стягує сили Національної гвардії та преторіанські частини з колишніх беркутівців.Сите торжество Яценюка, що він разом з Гройсманом обвели лохів навколо пальця – скоро зміниться страшенним переляком. Він вже зараз повинен копати не кордон – а бункер від власного народу. Можливо – він вже цим і опікується… 

Так що цими хитрощами з голосуванням в Верховній Раді справа не закінчується. Потрібно, як Сталін, не зупинитися – і почати МАСОВЕ знищення ворогів режиму олігархії, бо це – єдниний спосіб утримати владу та багатства в руках.

Мирного шляху для України не залишилося: або масовані репресії проти нерішучого та беззахисного населення – або сильний внутрішній конфлікт, незважаючи на зовнішній фронт проти путінської Росії, з якою “наша” олігархія знаходиться в економічному та культурному симбіозі. Знищити зовнішнього ворога, не усунувши їх союзників всередині країни просто неможливо. З Муженком, Полтораком, Науменком, Матіосом, Гелетеєм, Жебрівським, Аваковим чи Москалем перемогти Путіна неможливо. Їм ще потрібно підстелити собі соломки – щоб було у разі чого куди тікати. Для цього їм немає сенсу зайвий раз нервувати Путіна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я