На голову Новини Сім’ям загиблих героїв «Небесної сотні» виділять земельні ділянки

Сім’ям загиблих героїв «Небесної сотні» виділять земельні ділянки

214
0

 Голова Держземагентства України Сергій Рудик доручив територіальним органам земельних ресурсів забезпечити земельними наділами родини героїв Небесної сотні, котрі загинули на Майдані під час Революції Гідності.

 Голова Держземагентства України Сергій Рудик доручив територіальним органам земельних ресурсів забезпечити земельними наділами родини героїв Небесної сотні, котрі загинули на Майдані під час Революції Гідності.

Як інформує Держземагентство, сім’ї загиблих отримають земельні ділянки за місцем проживання із земель запасу сільськогосподарського призначення державної власності у межах норм безоплатної приватизації.

Землевпорядники почали формувати списки громадян – членів родин, які втратили близьких на Майдані та раніше не скористалися правом на безоплатне одержання у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

«Наші фахівці на місцях допоможуть швидко оформити клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, підготувати усі необхідні документи для отримання земельної ділянки. Беру під особистий контроль забезпечення оперативного розгляду заяв родин Небесної сотні та прийняття відповідного рішення», – зазначив Сергій Рудик.

Також Держземагентство України проводить масштабну роботу щодо виділення земельних наділів учасникам антитерористичної операції (АТО) на сході держави та їхнім родинам. За ініціативи очільника відомства Сергія Рудика у м. Києві та в усіх областях України передбачається виділення за межами населених пунктів земель державної власності для ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального дачного будівництва для військовослужбовців, котрі героїчно боронять нашу державу, та сім’ям загиблих у ході антитерористичної операції захисників Вітчизни.ом окремого доручення Голови Держземагентства України Рудика С.Я. від 13.06.2014 начальникам головних управлінь Держземагентства в областях та місті Києві щодо забезпечення реалізації права громадян – членів родин загиблих під час подій, що відбулися на Майдані, можна ознайомитися тут.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я