На голову Новини СІМ’Я ДОНЕЦЬКОГО ЧИНОВНИКА-МІЛЬЙОНЕРА МАЄ 38 ГА ЗЕМЛІ БІЛЯ ВІННИЦЬКОГО ЗАПОВІДНИКА !

СІМ’Я ДОНЕЦЬКОГО ЧИНОВНИКА-МІЛЬЙОНЕРА МАЄ 38 ГА ЗЕМЛІ БІЛЯ ВІННИЦЬКОГО ЗАПОВІДНИКА !

183
0

Переглядаючи декларації чиновників, іноді можна помітити багато цікавого. Ось у декларації секретаря Слов’янської міської ради Донецької області є 2 земельні ділянки по 19 гектарів на Вінниччині…

Тетяна Богданець, дружина секретаря Слов’янської міської ради Жану Кіму, має дві ділянки площею 18,8820 гектар кожна у селі Буша Ямпільського району. Саме тут знаходиться відоме на всю Україну та за її межами місце сили – історико-культурний заповідник «Буша».

Тетяна Богданець має також житловий будинок площею 81,4 квадратних метри у сусідньому з Бушою селі Дорошівка. Щоб спитати Жана Кіма, навіщо його дружині 38 гектар землі та житловий будинок у Дорошівці, ми подзвонили у його приймальну. Однак, там зазначили, що у Слов’янській міськраді всі зв’язки з представниками влади відбуваються через прес-службу. Але додзвонитися до неї не вдалося: там ніхто не бере трубку або постійно зайнято. Однак, нам пощастило роздобути мобільний телефон Жана Кіма та поставити йому питання особисто.

– У моєї жінки там родина і всі землі – це паї. Ще там у нас є «шевченківська» хата-мазанка. Все це у спадок дісталось моїй дружині, – каже секретар Слов’янської міськради Жан Кім. Окрім цього майна, родина секретаря Слов’янської міськради має або орендує: шість земельних ділянок; квартиру площею 55 квадратних метри, садовий будинок на 103,2 квадратних метри, нежитлове приміщення 112,1 квадратний метр. Мешкає родина Жана Кіма у житловому будинку площею 447,7 квадратних метра, який юридично ще не зданий в експлуатацію. Секретар Слов’янської міської ради має Mercedes-Benz S 350 L 2013 року випуску. Такі в середньому коштують на вторинному ринку 70 000 доларів.

З грошових активів Жан Кім разом з дружиною задекларували 3,4 млн грн, які вони, згідно з декларацією, позичили третім особам. – Жан Кім бізнесмен-мільйонер. Свій маєток збудував через підставних людей і закінчив будівництво ще до рішення про передачу у власність. Дружина скуповує у місті комунальну землю. Під час окупації Слов’янська був депутатом міськради і сесії він відвідував, – каже журналіст зі Слов’янську Богдан Красовський.

Хто іще має землі у Буші

Але це не всі публічні особи, які мають земельні ділянки у Буші. Начальниця загального відділу виконавчого апарату Вінницької облради Тетяна Пасікова має 2,6 гектара землі у Буші. Її чоловік, Олександр Пасіков, має 2,6 гектар; 25 та 11 соток землі у цьому ж селі. Його ділянка площею 2,6 гектар орендується ТОВ «Буша», яка розташовується біля села Нове Життя, в якому проживає приблизно 70 людей.

Задекларував земельну ділянку площею 2,67 гектар Роман Ільницький. Він очолює управління агропромислового комплексу Ямпільської РДА. Його теща, Людмила Клібановська, має у буші земельну ділянку площею 2,7 гектар.

Помічник гранатометника, молодший інспектор прикордонної служби Краматорського прикордонного загону ОБПК «Курахівка» Олег Козак у вересні 2016 року володіє земельною ділянкою площею 1,9 гектарів у Буші.

До речі, сільський голова Буші Олександр Ільницький, окрім земельної ділянки площею один гектар у селі Гальжбіївка , нічого не задекларував. 

Джерело: Власно.інфо

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я