На голову Новини Швидкість понад 200 км/год: Опублікована OSINT-розвідка скандальної перестрілки з БМВ у Києві

Швидкість понад 200 км/год: Опублікована OSINT-розвідка скандальної перестрілки з БМВ у Києві

357
0

За допомогою відомостей з Твіттера виявилося зовсім нескладним довести, з якою швидкістю рухалися порушники на БМВ.

“Керівник ГО “Дорожній контроль” Ростислав Шапошніков оголосив нагороду у 5000 грн. за докази, що BMW з молодиками, яке було розстріляно біля “Магелану”, рухалося зі швидкістю 190 км/год. Що ж проведемо коротку OSINT розвідку для того, щоб довести цей факт”, – написав Олександр Рябцев на своєму сайті, передають Патріоти України.

У відкритому доступі є твіттер трансляція аккаунту @auto_kiev перегонів у режимі реального часу, яка дозволяє оцінити швидкість подій і, відповідно, автомобіля. Припускаємо, що повідомлення у твіттер надсилалося миттєво. Для вимірювання відстані використаємо Google Maps.

Отож, перший твіт було опубліковано о 1:30 ночі 7 лютого: “По улице Борщаговской в направлении центра погоня на огромной скорости за БМВ АА7443ОІ. Проехали Индустриальный мост”. Через хвилину о 1:31 опубліковано наступний твіт із локацією:@auto_kiev заехали на Воздухофлотский в направлении Соломенской площади”.

Спробуємо оцінити швидкість на першому відрізку (припускаємо, на користь порушників, що вони знаходилися безпосередньо близько до вулиці Вадима Гетьмана на Борщагівській). Google Maps показує, що відстань від Індустріального мосту до Севастопольскої площі складає 2.5 км. Таким чином, 2.5 км наші “герої” подолали за 1 хв, а їхня швидкість склала 150 км/год. Рухаємося далі.

О 1:33 наступний твіт: “повернули к Южному вокзалу”. Подивимося, що це означає на карті (знову припустимо на користь порушників, що це означає Солом’янську площу). Між Повітрофлотським проспектом, 37 та Бізнес-центром NEST, який знаходиться на вулиці Василя Липківського (Солом’янська площа) 1.2 км. Розрахуємо швидкість і отримаємо 72 км/год (щось наших героїв затримувало, але вони ще наберуть швидкість далі).

О 1:36 наступний твіт: “летит по Победы в сторону Житомира, будьте осторожны”. Знову ж будемо виходити з “презумції невинуватості” наших “героїв” і припустимо, що вони лише виїхали на площу Перемоги. Подвимося на карту і побачимо що відстань від Солом’янської площі до площі Перемоги складає 3 км. Отже, на цьому відрізку швидкість автомобіля склала 60 км/год. Майже зразкові водії, але дивимося далі.

О 1:38 наступний твіт: “пролетели Святошино”. Отже, за 2 хвилини було подалано 7.4 км від площі Перемоги до Святошина, а швидкість склала 222 км/год (здається, це й требо було довести, але рухаємося далі).

О 1:39 наступний твіт: “повернул на Кольцевую в сторону Теремков”. Вимірюємо відстань на цьому відрізку і отримаємо 3 км, а, отже швидкість складає 180 км/год. Трохи повільніше, ніж на проспекті Перемоги, але все одно задачу доведено. Прослідкуємо до кінця за нічними пригодами.

О 1:41 з’являється запис: “пролетели Жулянский мост, скорость около 180 км/час”. Дивимся на карту, щоб визначити відстань і швидкість. 8 км (округляємо до цілих кілометрів у сторонузменшення) за 2 хвилини дають нам швидкість 240 км/год. Схоже, що навіть у твіттер трансляції вказана швидкість, з якою рухалося BMW, зменшено, якщо порівняти з реальною.

О 1:44 читаємо наступну локацію: “вышли на Одесскую трассу”. Звично, прокладаємо маршрут і бачимо, що за 3 хвилини подолано відстань у 3.9 км. Знову водієм зменшено швидкість, з якою рухається авто, до 78 км/год. Про причини можемо лише здогадуватися, але подивимося за наступними локаціями, їх лишилося дві.

О 1:48 з’являється наступний твіт: “покрутились в Чабанах, опять едут в сторону Одесской площади”. Точного місця в даному випадку ми не можемо знати (так само, як і маршруту руху), тому припустимо, що наші “герої” подолали 7 км за 4 хвилини, що дає нам швидкість у 105 км/год. Наближаємося до розв’язки.

О 1:50 читаємо: “все, разбился возле Магелана, нужна скорая помощь …”. Від останньої точки рахуємо відстань у 5 км за 2 хвилини, що дає нам швидкість у 150 км/год. Таким чином, можемо зробити висновок, що щонайменше на двох ділянках дороги було перевищено швидкість у 200 км/год, на одній ділянці вона склала 180 км/год, а ще на двох – 150 км/год. Отже, можна вважати доведеним факт того, що нічні перегони дійсно відбувалися на швидкості у 190 км/год.

PS: Ростислав со свойственной ему гнилой натурой с вопроса гонорара съехал.

PPS: Еще и у себя в уютном фейсбучеге забанил. Какая прелесть.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я