На голову Новини Шведський експерт назвав наступну українську територію, яку захоче захопити Путін

Шведський експерт назвав наступну українську територію, яку захоче захопити Путін

224
0

Екс-радник колишнього міністра закордонних справ Швеції Аарон Корева вважає, що російський президент Володимир Путін у 2016 році не буде розвивати наступальні операції на Донбасі, а вибере нову мішень для окупації.

Можливою територією, на яку може накинути оком Путін, за словами експерта, є острів Зміїний. Захопивши острів, Росія перекриє торговельні шляхи між Одеським морським портом та рештою світу.
Такими думками пан Корева поділився в своїй публікації «Що передвіщає 2016-й для України». Новину передає «Преса України».
«Замість нового сухопутного військового наступу, Путін випробовує свою удачу на морі. 14 грудня Росія вкрала дві самопідйомні бурові установки, що перебували в українських територіальних водах в районі родовища природного газу «Одеське» в Чорному морі – за 100 кілометрів на схід від узбережжя України», – говориться в публікації.
Західніше від даного родовища розташований маленький острів Зміїний, де знаходилась раніше радянська база.
«Якщо Росія захопить острів, то Одеський порт може бути відрізаний; це закриє Україні майже весь вихід у море, оскільки Росія вже утримує Крим та газові родовища між ним і островом Зміїним», – пояснив пан Корева можливі стратегічні плани РФ.
У разі окупації цієї території, Російська Федерація, цілком ймовірно, перетворить острів на військово-морську базу. Звідти так звані «зелені чоловічки» зможуть вести бандитську діяльність на моторних човнах, озброївшись автоматами Калашникова і РПГ.
«Чи це звучить божевільно й надумано? Можливо, але так само відбулося захоплення Росією Криму два роки тому», – додав пан Корева.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я