На голову Новини Штат Каліфорнія у США проголосував за легалізацію марихуани

Штат Каліфорнія у США проголосував за легалізацію марихуани

114
0

Марихуана стане доступною для володіння, придбання та споживання у Каліфорнії – економічно найрозвинутішому штаті США з найвищою кількістю населення в країні.

Виборці американського штату Каліфорнія проголосували за легалізацію марихуани в рекреаційних цілях, що зробить цю наркотичну речовину доступною для володіння, придбання та споживання. Таким чином Каліфорнія стала п’ятим штатом, в якому буде легалізована марихуана, пише dw.com.

Марихуана вже є легальним наркотиком для рекреаційного використання в західних штатах Аляска, Вашингтон, Орегон і Колорадо, а також у столичному окрузі Вашингтон.

Крім того, штати Флодира, Арканзас та Північна Дакота підтримали під час голосування у вівторок, 8 листопада, розширення медичного використання марихуани для певних категорій пацієнтів, яке вже діє в інших 25 штатах.

Нагадаємо, одночасно з президентськими виборами у дев’яти штатах США 8 листопада відбулось голосування щодо лібералізації законодавства, яке стосується використання марихуани. Окрім Каліфорнії за легалізацію марихуани в рекреаційних цілях голосували ще у чотирьох штатах – Арізоні, Неваді, Массачусетсі та Мені. Ще у чотирьох штатах відбулось голосування щодо розширення медичного використання марихуани.

Згідно з даними компанії ArcView, легалізація марихуани у частині штатів створила легальний ринок наркотику з річним оборотом у 7 мільярдів доларів на рік. Експерти також прогнозують, що цей ринок може збільшитись до 22 мільярдів доларів після того, як у штаті Каліфорнія, який є економічно найрозвинутішим та найнаселенішим штатом США, буде легалізовано марихуану.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я