На голову Новини Шокована ЦВК розповіла, ЩО люди робили з виборчими бюлетенями!

Шокована ЦВК розповіла, ЩО люди робили з виборчими бюлетенями!

143
0

За результатами виборів президента України 31 березня 2019 були визнані недійсними аж 224 тисячі 600 бюлетенів!

Про це сумно сказала голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук… І деякі виборці з бюлетенями робили ТАКЕ, що…

“Якщо псування бюлетеня – це ваша позиція щодо того чи іншого кандидата, прізвище якого опубліковане у цьому виборчому бюлетені, то не обирайте цього кандидата. Але не треба приходити на дільницю і малювати на цьому бюлетені все, що завгодно. А малювали ну дуже недоречні речі, навіть різали бюлетені, їли їх”, – розповіла Сліпачук.

Голова ЦВК також повідомила, що напередодні голосування 21 квітня буде закликати виборців не псувати бюлетені і не викладати фото з бюлетенями у соцмережах.

“Це стосується і наших політиків, які під час голосування 31 березня демонстрували своєю поведінкою не дуже гарний приклад, виставляючи в соціальних мережах фото з бюлетенями, зроблені безпосередньо у приміщеннях дільниць, що згідно з законом є порушенням таємниці голосування”, – пояснила Сліпачук.

Вона підкреслила, що виборець не має права демонструвати свій вибір у приміщенні дільниці, але може розповісти про своє волевиявлення за її межами волонтерам, які збирають дані для екзит-полів. 

Втім, вона просто не хоче казати ПРАВДУ: мешканці України настільки не довіряють виборам, що сприймають їх як фарс й перетворюють на клоунаду чи протест!!! А для політиків показувати усім всій вибір – просто самореклама!

З ТАКИМИ виборами шансів щось змінити у нас мало… Тому треба щось із цим усім робити…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я