На голову Новини ШОК! Середня зарплатня в Україні менша, ніж в більшості країн Африки (ІНФОГРАФІКА)

ШОК! Середня зарплатня в Україні менша, ніж в більшості країн Африки (ІНФОГРАФІКА)

137
0

У 2015 році середня заробітна плата в Ґані була 331,6 дол, тоді як в Україні – 203,9 дол.В той же час, твердження, що всі африканські країни випередили Україну по рівню середньої заробітної плати, не відповідає дійсності.

Останнім часом риторика вітчизняних політиків концентрується довкола теми рівня життя населення в Україні, його доходів та розміру оплати праці. Лише з вересня по середину листопада FactCheck проаналізував понад 25 заяв. В 14 з них політики маніпулювали статистичними даними, перебріхували реальні факти. Наприклад:– нардеп Юрій Бойко знехтував розрахунками інфляції, рівня безробіття, розрахунків мінімальної пенсії, щоб довести, що в Україні катастрофічне падіння рівня життя;– Юлія Тимошенко, щоб показати як погіршилося життя в Україні, перебільшила рівень падіння в доларовому еквіваленті соціальних витрат і зарплат.
 
Інформацію про заробітні плати по країнах світу моніторить Міжнародна організація праці. Однак, останнім часом, в поле зору її аналітиків потрапляють дані про мінімальні заробітні плати. Обчислення показника середньої зарплати  закінчуються 2013 роком.
Інший Інформаційний аналітичний ресурс – портал Numbeo – наводить дані про заробітну плату в 18 із 57 африканських країн.
 
Графік 1. Середня місячна заробітна плата в країнах Африки і Україні на початок 2016 року, долл США
 
Середньостатистична заробітна плата у досліджених країнах Африки становить 529,4 дол на місяць. В Україні, за їх оцінками, громадянам платять в середньому 203,9 дол / міс. За рівнем оплати праці Україна може поміститися серед таких країн Африки, як Нігер та Ефіопія, які посідають 15-16 місця на континенті. У Гані ж середня зарплата в 2015 році, за даними Numbeo, становила 331,6 дол.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я